395 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek Tarhanası +6 Ay 400 GR
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek İrmiği 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Organik Gilaburu Nektarı 1 Lt

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792206758
56.50 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

İç Anadolu Bölgesi kırsalında organik tarım ile yetişen katkısız ve koruyucusuz gilaburulardan pastörizasyon yöntemi ile üretilmiş sertifikalı organik gilaburu nektarı.

Net Miktar: 1 LT

Menşei: Türkiye

İçindekiler: Organik Gilaburu, Taze Su.

Besin Değerleri (100 g)

  • Enerji (kcal): 256
  • Karbonhidrat (g): 12,2
  • Protein (g): 0,4
  • Yağ (g): 0,13
  • Lif (g): 4,6
  • Vitamin C (mg): 33,4

Organik Gilaburu Nektarı

Ortalama, orta nemli, tam güneşte kısmen gölgede iyi drene edilmiş toprakta kolayca yetiştirilir. Tutarlı neme sahip tınlıları tercih eder, ancak çok çeşitli toprakları tolere eder. Tür bitkiler bazen kendi doğal habitatlarında ıslak veya bataklık topraklarda büyürler.
Gilaburu, Avrupa, Asya ve Kuzey Afrika'ya özgü, yüksek ağaçlı bir kızılcıktır. Tipik olarak 10-15 cm boyuna ulaşan yuvarlak yayılma alışkanlığına sahip yaprak döken bir çalıdır. İlkbaharda lacecap tipi beyaz çiçekleri, daha büyük steril çiçeklerle çevrili küçük verimli çiçeklerden oluşan düz tepeli 3 cm genişliğinde, sonbaharda sarkık kızılcık benzeri kırmızı meyveler (sert çekirdekli) kümeleri ve üç loblu, akçaağaç benzeri, koyu yeşil yapraklar içerir. Meyveler (sert çekirdekler) teknik olarak yenilebilir, ancak tadı çok acıdır ve çalıdan taze yemek için tavsiye edilmez. Meyveler dondan sonra buruşma eğilimindedir. Yeşillik, sonbaharda bazen çekici bir morumsu kırmızıya dönüşür. Cins adı, bir bitki türünün Latince adından gelir. Eylül, Ekim aylarında çok sayıda ortaya çıkan bu parlak, berrak kırmızı meyveler (sert çekirdekli meyveler), yüksek vitaminli bir içecek olan gilaburu nektarına dönüştürülebilir.

Ürün Önerisi: Saf Dağ Salebi

Organik gilaburu nektarı tamamen mevsiminde toplanmış ve GDO içermeyen meyvelerden elde edilir. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz ve % 100 meyve içeriğine sahiptir. Probiyotik içeriğe sahip olan organik gilaburu nektarı, içerisinde binlerce faydalı bakteri bulundurur. Bu da insanın bağırsak sağlığı açısından oldukça olumlu bir durumdur.

Organik Gurmem tarafından en doğal yöntemlerle üretilen gilaburu nektarı, herhangi bir fabrikasyon işleme maruz kalmaz ve katkı maddesi içermez. Amaç mevsiminde toplanan meyvelerin en doğal şekliyle müşterilerin hizmetine sunulmasıdır. Bu vizyon ile çalışan Organik Gurmem firması, müşterilerine doğal olanı sunabilmek için daha uzun ancak daha doğal yöntemleri tercih ediyor.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Gilaburu Nektarı Fiyatı

Gilaburu nektarı fiyatı Organik Gurmem ile oldukça uygun ve online satın alma imkanları sayesinde çok kolay. Tek tık ile satın alarak kapınıza kadar getirtebileceğiniz organik gilaburu nektarını hemen kullanmaya başlayabilecek, hem lezzetinden hem de faydalarından yararlanabileceksiniz.

Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5