395 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek Tarhanası +6 Ay 400 GR
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek İrmiği 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ

Kategoriler

ARAMA

Markalar

Stok Durumu

Fiyat Aralığı

6 Ay Ek Gıda

2'li Organik Bebek Zeytinyağı 250 ML +6 Ay
2'li Kemik Sulu Balkabağı Çorbası 190g +6 Ay
2'li Kemik Sulu Sebze Çorbası 190g +6 Ay
2'li Jöle İlikli Kemik Suyu 200 ML +6 Ay
2'li Keçi Sütlü Sütlaç 190g +6 Ay
2'li Organik Elma & Ayva Püresi 180 Gr +6 Ay
Bebek Ek Gıda Kavanoz Mama Seti +6 Ay ( Püre, Çorba, Kemik Suyu, Sütlaç )
Kemik Sulu Balkabağı Çorbası 190g +6 Ay
Keçi Sütlü Sütlaç 190g +6 Ay
Jöle İlikli Kemik Suyu 200 ML +6 Ay
Kemik Sulu Sebze Çorbası 190g +6 Ay
Elma-Ayva Püresi Ve Hurma Püresi Seti
3'lü Organik Elma & Ayva Püresi 180 Gr +6 Ay
Organik Elma & Ayva Püresi 180 Gr +6 Ay
Soğuk Sıkım Öz Seti Karadut Özü 315G ve Hurma Özü 315G+6Ay
2'li Karadut Özü Soğuk Sıkım 315 GR +6 Ay
Karadut Özü Soğuk Sıkım 315 GR +6 Ay
2'li Hurma Özü Soğuk Sıkım 315 GR +6 Ay
Hurma Özü Soğuk Sıkım 315 GR +6 Ay
Keçi Sütlü Bebek Tarhanası 300 Gr +6 Ay
2'li Soğuk Sıkım Karadut Özü 700 Gr +6 Ay
2'li Organik Tam Pirinç Unu +6 Ay
2'li Organik Bebek İrmiği +6 Ay
2'li Organik Yoğurtsuz Bebek Tarhanası +6 Ay

6 Aylık Bebek Ek Gıda

Bebeklerimiz büyümesiyle birlikte artık yetişkin beslenmesine uyum için anne sütünün yeterli gelmediği noktalarda ek gıdaya gereksinim duyuyor. Katı gıdaya adapte olması gereken miniklere anne sütüyle birlikte alması gereken tüm besin yapıtaşlarını bir arada sunan bu ek gıdalarda yeterli ve sağlıklı içerikleri tercih etmekse ekstra önemli oluyor. Bebekleri için en iyisini isteyen ailelerin tercih ettiği 6 aylık bebek ek gıda çeşitlerimiz ise içerikleri ve çeşitliliği kadar doğallığı ve yüksek besin değeriyle de öne çıkıyor. 6 ay ek gıda seçimi için büyük bir önem arz ederken, bebeğiniz için aradığınız benzersizliği doğallığı 6 aylık bebek ek gıda alternatiflerimizle bulmanız mümkün oluyor.

6 Aylık Bebek Ek Gıdaları

Anne sütünden katı gıdaya ve çocukluk dönemi beslenmesine geçişi temsil eden 6 ay ek gıda tüketiminin gerekli hale geldiği dönem olarak bebeğin beslenme ihtiyaçlarının karşılandığından emin olunması gereken bir süreci temsil ediyor.  Her bebeğin gelişimi farklı olduğundan 6 aylık bebek ek gıda tüketimine başlamak için her aile farklı dönemleri uygun görebiliyor.  Ancak ortak şekilde anne sütünden katı gıdaya geçiş için dengeli ve doğal 6 aylık bebek ek gıda içeriklerine ihtiyaç duyulan bu dönemde, doktorunuzun önerilerine göre bebeğinizin gelişimi için tercih edebileceğiniz en uygun içerikler sayfalarımızda sizleri bekliyor.

6 aylık bebek ek gıda tüketimine başlanmasıyla birlikte hem annelerin alışkanlıklarına hem de bebeklerin damak tadı ve ihtiyacına göre tercih edilmesi mümkün pek çok alternatif bulunuyor. 6 ay ek gıda beslenmesine uygun gıdaların başında şüphesiz çorbalar geliyor. Tarhana gibi içeriği tamamen bebeklere özel olarak düzenlenen ve her bir yapım aşamasında doğallığı korunan gıdalar, hem pratikliği hem de benzersiz faydalarıyla annelerin de favorileri arasında bulunuyor. Meyve ve sebze pürelerinin ise yine 6 aylık bebek ek gıda seçimindeki yeri tartışmasız olurken, miniklerin severek tüketeceği bu pratik karışımlar da birden çok besinin kendine özgü yapı taşlarını bir arada alabilmek için ideal bir alternatif oluşturuyor.

6 Aylık Bebek Beslenmesi

Ek gıdaya başlama döneminde her bir adımda birer yeni besin eklenmesi ve bebeğin yeni beslenme sürecine adapte olması öneriliyor. Ayrıca her seferinde sadece bir yeni gıda ekleme yöntemiyle bebeğinizin hangi gıdalara alerjisi olduğunu da ayırt edebilmeniz mümkün hale geliyor. 6 ay ek gıda seçenekleri arasında elbette yumuşak kıvamlı, uzun çiğneme gerektirmeyen ve kolay sindirilen gıdalar öne çıkıyor. 6 aylık bebek ek gıda çeşitlerinin ilerleyen zamanda gün geçtikçe daha katı bir formda tüketilmesi mümkün oluyor.

Bebeğin damak zevkinin gelişmesi ve farklı besinlerden alacağı faydalara açık olması için süreç boyunca olabildiğince çeşitliliğe yer vermekte de fayda bulunuyor. Ancak tüketilen 6 aylık bebek ek gıda çeşitlerinde kademeli ilerleme ve çeşitliliğe yer açmak kadar doğal ve organik ürünler tercih etmek de önemli oluyor.

Bebeklere özel olarak geliştirilen çorba, bisküvi, mama ve püreler gibi bebek gıdalarının hazırlığında kullanılabilecek salça gibi yardımcı ürünler de tamamen organik tarım şartlarına uygun şekilde, doğallığına el değmeden sizin için üretiliyor ve aynı özenle korunarak paketleniyor. Böylece bebeğinizin katı gıdaya geçişiyle birlikte gelişimini desteklemek için ihtiyaç duyduğunuz tüm değerli besinler, aradığınız en güvenilir ve doğal haliyle kapınıza geliyor. 6 aylık bebek ek gıda çeşitlerinde hem ana hem ara öğün olarak tüketmeye uygun pek çok alternatif görebilir, bunların tamamının yetkili birimlerce kontrol edilen, üstün doğallığın korunduğu bir organik üretim süreci sonucunda sizlere sunulduğuna emin olabilirsiniz. Siz de bebeğiniz için en iyisini sunduğumuz 6 aylık bebek ek gıda sayfalarımızda aradığınız doğallığı ve güveni birlikte keşfetmek için şimdi tüm 6 aylık bebek ek gıda alternatiflerini incelemeye başlayabilirsiniz.

LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5