SEÇİMİ DARALTIN
  • Markalar
  • Stok Durumu
  • Fiyat Aralığı
Hızlı Arama
banner

Glutensiz Ürünler

Gluten, çoğu insanda tolere edilmektedir ancak bazı sağlık problemlerinde örneğin çölyak hastalarında olumsuz etkiler yaratmaktadır. Çölyak hastalığı gibi buğdaya ve glutene duyarlı olan bireyler, glutenden uzak durması gereken riskli grupta yer almaktadır. Glutensiz ürünler ile beslenilmesi ve glutenli ürünlerden uzak durulması gerekmektedir. Ekmek, makarna, un, pasta ve içinde buğday bulunan pek çok ürün gluten içermektedir. OrganikGurmem.com olarak glutensiz beslenmek isteyen ve glutene karşı alerjisi olan bireyler için reyonlarımıza glutensiz yiyecek ve içeceklerden oluşan ürünler ekledik.

Glutensiz Yiyecekler

Çölyak hastaları ve glutensiz beslenmek isteyen bireyler için üretilen pek çok glutensiz ürün bulunmaktadır. Glutensiz beslenme metodu uygulayan bireyler için glutensiz nohut, glutensiz buğday ve glutensiz kek gibi pek çok ürünümüz mevcut.

banner
banner
banner
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Kolay İade & Değişim
Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo

Niçin beslenmede organik gıda önemli?

"Günümüzde, dünya gıda endüstrisinde, bir yıl içinde binlerce çeşit ve milyonlarca ton katkı maddesi kullanılıyor. Hazır gıdaları tüketmekte sakınca görmeyen bir insan her gün yaklaşık 2000 çeşit katkı maddesi tüketiyor: Tatlandırıcı, tat verici, kıvam koruyucu, kıvam artırıcı, renk koruyucu, beyazlatıcı, bozulmayı önleyici, nem tutucu, boya, aroma vs..."
- Dr.Aidin Salih / Gerçek Tıp Kitabı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır