250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Kategoriler

ARAMA

Markalar

Stok Durumu

Fiyat Aralığı

Et Ürünleri

Dana İlikli Kemik Suyu
DÜKKAN KURYESİ
NEBYAN GLUTENSİZ KÖFTE 500 GR
DÜKKAN KURYESİ
 NEBYAN AKÇAABAT KÖFTE 500 GR
DÜKKAN KURYESİ
NEBYAN IZGARA KÖFTE 500 GR
DÜKKAN KURYESİ
Bebek Köfte 500 GR
DÜKKAN KURYESİ
Bebek Sote 500 gr Nebyan
DÜKKAN KURYESİ
Bebek Kıyma 500 gr Nebyan
DÜKKAN KURYESİ
Terbiyeli Gerdan Çorbası
DÜKKAN KURYESİ
Kuzu Kelle Çorbası
DÜKKAN KURYESİ
Kuzu Paça Çorbası
DÜKKAN KURYESİ
Organik Ferik Yumurta (Baby Egg) 10 Adet
%3
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tavuk Suyu 240 Ml
%10
DÜKKAN KURYESİ
Mera Kuzu Kuşbaşı 500 Gr
%3
DÜKKAN KURYESİ
Mera Kuzu Pirzola 500 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Mera Kuzu Kıyma 500 Gr
%3
DÜKKAN KURYESİ
Köy Tavuğu Haşlaması 500 Ml
%13
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tavuk Taşlık 750-850 Gr
%8
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tavuk Ciğer 780-850 Gr
%8
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tavuk But 1000-1100 Kg
%2
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tavuk Fileto 250-300 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tavuk Kanat 680-750 Gr
%3
DÜKKAN KURYESİ
Kuzu Saf Yağ 200 Gr Nebyan
DÜKKAN KURYESİ

Et Ürünleri

Kasapların piyasaya kazandırmış olduğu sağlıklı gıda seçenekleri, yıllardan beri temel gıda malzemeleri içerisinde önemli bir yere sahip olmuştur. Çok geniş bir ürün kategorisi içerisinde özellikle et ürünleri ayrıcalıklı bir pozisyonu gözler önüne getirmektedir. Firmamız bünyesinde karşınıza çıkan ürün seçenekleri, organik lezzetleri değerlendirme konusunda iyi bir çözüm yaratmaktadır.

 

Tavuk eti, dana kavurma, salam ve kırmızı et seçeneklerinin, gerçekten ideal ve avantajlı sonucunu görmek söz konusu olmaktadır. En iyi koşullarda insanlar tarafından tavsiye edilmiş lezzetli ürün alternatifleri, ekonomik ve makul bir çözümü temsil etmek durumundadır. Burada karşınıza çıkmış çok sağlıklı seçenekler doyurucu ve besleyici özelliği insanlara sunmaya devam ediyor.

Et ve Et Ürünleri

Gerektiği zaman et gerektiği zamanda etten üretilen ürünlerle birlikte ortaya çıkmış seçenekler, sağlık ve gıda alternatifi içerisinde her zaman çözümün habercisi olmuştur. Özellikle bu alanda yoğun çalışmalar dikkat çekerken, damak tadınıza hitap edecek lezzetli alternatifleri gözden geçirebilirsiniz. Yıllardan beri insanların bu tarz çözümlerden iyi bir beklenti içerisinde olduğunu hatırlatmak gerekir.

 

Makul ve avantajlı bir çerçevede değerlendirmek istediğiniz seçenekler işinizi çok daha kolay hale getiriyor. Yıllardan beri insanların daha bilinçli bir biçimde konuya hâkim olması söz konusu olmaktadır. Özellikle de et ve et ürünleri değerlendirmesi yaparken, damak tadınıza hitap eden bu lezzeti seçenekleri iyi bir fırsat ürünü olarak yorumlamak söz konusu olacaktır.

Doğal Et Ürünleri

Organik gıda alternatifleri kesinlikle sağlığı destekleme konusunda ideal bir çözüm olarak karşınıza çıkmaktadır. Değişik aşamalardan geçmiş ve önemli çalışmalar ile birlikte insanlara fırsat yaratmış ürün yelpazesini gözden geçirmek gerekir. En makul çerçevede değerlendirmek istediğiniz seçenekler işinizi daha kolay hale getiriyor. Pek çok firmanın kaliteli ürün desteği, insanlar için sağlıklı sonuç yaratmaktadır. Elbette burada doğal et ürünleri avantajlarını daha yakından görmek önemli olacaktır. Doğal ve organik çözümlerle birlikte karşınıza çıkmış olan lezzetli ürün kategorisi, damak tadına hitap eden iyi bir çözüm ortaya koymaktadır.

Doğal Et ve Et Ürünleri

Doğal ve organik çözümlerle gıda konusunda çok geniş bir yelpaze size destek veriyor. İnsanların bu tarz ürünleri gözden geçirmek istemesi önemli bir çözüm yaratmaktadır. Çözüm ve avantajları gözden geçirip değerlendirmek isterseniz, kesinlikle nitelikli sayfalarımız size yardımcı olacaktır. Doğal et ve et ürünleri değerlendirmesini yaparken, lezzetli ve kaliteli alternatifleri burada bir çözüm olarak kabul etmek gerekir.

 

Dünya standartlarında ürün kalitesi, ülkemizde yine insanlar için sağlıklı bir çözüm ortaya koymuştur. Son derece besleyici bir biçimde değerlendirmek istediğiniz fırsat avantajları, müşteri memnuniyeti konusunda yıllardan beri beklenen sonuçları ön plana getirmektedir.

 

Organik lezzetlerin insan hayatına katkısını görmek için sayfalarımızdan yardım alabilirsiniz. Geniş bir kategori içerisinde bulunan sağlıklı seçenekler, doyurucu ve besleyici avantajları ön plana getirmektedir. Hiç zaman kaybetmeyin ve bize ulaşın.

LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk tüketim ürünü olduğu için sadece Organikgurmem araçlarıyla belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilç seçiniz.
setifikalı organik ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır