banner
Yerli Üretici

İnsana en faydalı gıda ona en yakın topraktan çıkan en yakın üreticinin(mümkünse kendisi) ürettiği gıdadır. Yurt dışından gelen yakışıklı tahılların, bakliyatların tat ve lezzetlerinin olmadığı, besin içeriklerinin ise dışına benzemediğini tecrübe etti insanlar. Bizi bu içi boş ithal ürünlerden kurtaracak ve Anadolu topraklarının nimetlerini üretecek olanlar yerli üreticimizdir. O, ürettiği iyi ürünü satabilirse, iyi üretmeye devam eder. Buna inanarak yerli üreticiye destek oluyor, onların ürünlerinin kıymetini biliyoruz. Kendimiz üretemediğimiz ürünleri yerli üreticimiz ile dayanışma içerisinde OG standartlarında istediğimiz kalitede anlaşmalı üretim yaptırıyor, onları üretime teşvik ediyoruz.

 

Anlaşmalı Üreticileriniz hangi bölgelerde ne üretiyor?

İç Anadolu (Yozgat, Ankara, Konya) tahıl, bakliyat, çörek otu, keten tohumu gibi ürünler üretilirken, Akdeniz bölgesinden(Mersin, Antalya) Keçiboynuzu, Yeşil Sebze, Muz, Limon gibi ürünler üretiliyor. Yine Zeytinyağımızı Kuzey Ege Saros körfezi zeytinlerinden sıktırıyoruz. Organik Yumurtamız Günlük olduğundan Sakarya'da üretilirken aynı şekilde Manda Sütü, Manda yoğurdu, Manda kaymağı, Keçi Sütü gibi günlük Taze ürünlerimiz için de Sakarya daki üreticilerimiz ile çalışıyoruz. Diğer tüm ürünlerimizin özelliğine ve cografyasına göre anlaşmalı olduğumuz yerli üreticilerimizden hammadde temin ederek Sakaryada bizim de üyesi olduğumuz ECOLONİ(Ekolojik Üretici Kolonisi) atölyesinde işliyor, bazı ürünleri burada nihai ürüne dönüştürüyoruz.

banner
banner
banner
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Kolay İade & Değişim
Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo

Neden Organikgurmem.com’dan almalıyım ?

Buraya ilgili yazı güncellenmesi yapılmaktadır. Buraya ilgili yazı güncellenmesi yapılmaktadır. Buraya ilgili yazı güncellenmesi yapılmaktadır. Buraya ilgili yazı güncellenmesi yapılmaktadır. Buraya ilgili yazı güncellenmesi yapılmaktadır. 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır