Aracısız Teslim

Mobil Şubemiz ile ürünlerimiz dükkân tazeliğinde kapınızda!

Organik ürünlerin ve Temiz gıdanın üretimi ve tedariği konvansiyonel ürünlere göre çok daha meşakkatli. Ancak iş burada bitmiyor. Doğal gıdanın son kullanıcıya ulaşması için ayrı bir emek söz konusu. Yıllardır kargo ile bu işi yürütmeye çalıştık, ancak kargo firmalarının hizmet kalitesi nazik organik ürünlerin ulaşımı için yeterli değil. 2020 yılının başında bünyemizde oluşturduğumuz soğuk zincir dağıtım filomuz ile ürünlerimizi artık dükkân tazeliğinde, hasar görmeden maximum hijyenle kapınıza kadar getiriyoruz. Dağıtım personelimizi organik gıda lojistiği konusunda eğitiyor, ürünlerimizin size niteliğini koruyarak en taze şekilde gelmesini sağlıyoruz.

Aracısız Teslim neden önemli?

Aracı dediğimiz bazen bir kargo firması bazen de hammaddeyi bize işlememiz için taşıyan 3. Şirketler oluyor. Biz bu doğal ürünlerin lojistiğini hem size hem kendimize mümkün olduğu müddetçe kendi araçlarımız ve personelimiz ile sağlayarak ürünlerin hem tabii özelliklerini koruyor hem de tarladan/üretimden sofraya mantığı ile aracılara ücret ödemeyerek ürünlerimizde sizlere maximum fiyat/performans-kaliteyi sunuyoruz.

Soğuk Zincir taşıma neden gerekli?

Süt ürünleri ve et ürünleri gibi sıcaklığın artması ile bakteri üretiminin hızla artacağı hassas ürünlerin +4 ° de hızla ulaşımının sağlanması sağlık açısından çok önemlidir. Ürünler ne kadar doğal gıda olsa da uygun olmayan dağıtım koşullarında zehire dönüşebilir. Dağıtım filomuzdaki tüm araçlarımızın soğutma sistemleri olarak periyodik muayeneye tabi olur, gerekli hijyen kuralları ile temizlenir. Araçlarımızın ve ürün hizmet dağıtım belgeleri mevcuttur. Ayrıca dağıtım personeline soğuk zincir taşımacılık konusunda eğitim verilir.

Hangi illerde kapıya teslim hizmetimiz var?

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa ve Sakarya illerimiz için kapıya servis hizmetimiz vardır. Bu illerimizde hizmet kapsama alanı dışında kalan ilçerimizi mobilşube detaylarından inceleyebilirsiniz

banner
banner
banner
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Kolay İade & Değişim
Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo

Niçin beslenmede organik gıda önemli?

"Günümüzde, dünya gıda endüstrisinde, bir yıl içinde binlerce çeşit ve milyonlarca ton katkı maddesi kullanılıyor. Hazır gıdaları tüketmekte sakınca görmeyen bir insan her gün yaklaşık 2000 çeşit katkı maddesi tüketiyor: Tatlandırıcı, tat verici, kıvam koruyucu, kıvam artırıcı, renk koruyucu, beyazlatıcı, bozulmayı önleyici, nem tutucu, boya, aroma vs..."
- Dr.Aidin Salih / Gerçek Tıp Kitabı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır