SEÇİMİ DARALTIN
  • Markalar
  • Stok Durumu
  • Fiyat Aralığı
Hızlı Arama
banner

Organik Bal

Organik bal, doğamızda herhangi bir kimyasal ürün katkısı içermeden yetiştirilen, çevreye duyarlılığı ön planda tutarak doğayı kirletmeyen hazırlanan ürünlerdir. Orman ve benzeri mecralardaki doğal çiçeklerin nektarlarında arılar tarafından üretilen doğal ballar, sağlık açısından da büyük önem arz etmektedir. Kanun ve yönetmelik kurallarına göre yaptığımız doğal organik bal çeşitlerimizi Türkiye'nin her yerine kargoluyoruz.

En İyi Organik Bal

Sizler tarafından en merak edilen sorulardan arasında en dikkat çekenlerden birisi en iyi organik bal sorusu oldu. En iyi organik bal, orman veya doğal ortamda yetişen ürünlerdir. Nektarın doğal çiçeklerden gelmesi ile birlikte kolonilerin zirai mücadele alanlarına uzak mesafede olması çok önemlidir. Bununla birlikte bölgedeki arıların uygun arı ırkı olması ve ana arıların kullanılması da büyük önem arz etmektedir. Bu ballara şekerli besleme yapılmamakla birlikte, temel peteklerin doğal ve organik mumundan üretildiğini de belirtmek isteriz.

banner
banner
banner
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Kolay İade & Değişim
Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo

Niçin beslenmede organik gıda önemli?

"Günümüzde, dünya gıda endüstrisinde, bir yıl içinde binlerce çeşit ve milyonlarca ton katkı maddesi kullanılıyor. Hazır gıdaları tüketmekte sakınca görmeyen bir insan her gün yaklaşık 2000 çeşit katkı maddesi tüketiyor: Tatlandırıcı, tat verici, kıvam koruyucu, kıvam artırıcı, renk koruyucu, beyazlatıcı, bozulmayı önleyici, nem tutucu, boya, aroma vs..."
- Dr.Aidin Salih / Gerçek Tıp Kitabı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır