350 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

  • Baby's Green Organik Aloeveralı Biberon Temizleyici ECO ORG 500 ML
DÜKKAN KURYESİ

Baby's Green Organik Aloeveralı Biberon Temizleyici ECO ORG 500 ML

  • Moms Green
  • Ürün Kodu : 8681917040208
28.50 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Biberonlar, her kullanımdan sonra temizlenmeli ve sterilizasyonu hassas bir şekilde yapılmalıdır. Aksi halde düzgün temizlenmeyen, sterilize edilmeyen biberonlarda mikroplar oluşur. Bu durum bebekler için çok tehlikelidir ve çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasını sağlayabilir. Aloeveralı Biberon Temizleyici ile biberonların temizliğini gerçekleştirebilir, olası mikrop gruplarının oluşmasının önüne geçebilirsiniz.

Sterilizasyon işlemi yapıldıktan sonra biberonun tüm parçaları iyice kurutulmalıdır. Biberonun her kısmının temizlendiğinden emin olunmalı, temiz olup olmadığı kontrol edilmelidir. Biberonun temizliği kadar temizlik işleminden sonra iyice kurulanması da çok önemlidir. Aloeveralı biberon temizleyici kullanımının ardından iyice kuruttuğunuzdan emin olun. Aksi halde ıslak kalan alanlar istenmeyen mikropların oluşmasını sağlayabilir.

Organik Aloeveralı Biberon Temizleyici

Baby's Green firmasının ürettiği Aloeveralı Biberon Temizleyici organik bir üründür. Ecovert onaylı bitkisel ve doğal hammaddeler içeren formülü sayesinde bebeğinizin sadece biberonlarını değil, mama kapları, emzik gibi gereçlerin temizliğini en doğal şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Baby's Green'in ürettiği Aloeveralı Biberen Temizliyicisi kokusuzdur.

Aloeveralı Biberon Temizleyici dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış bir üründür. Üretiminde Hindistan cevizi yağı ve nişastasından elde edilen bitkisel maddeler kullanılmıştır. SLES, fosfat, klor, amonyak içermez. Çevre dostudur. İçeriğindeki ham maddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır. Öte yandan Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Biberon Temizleme Deterjanı

Biberon temizleme deterjanı (Aloeveralı Biberon Temizleyici), biberon kullanımlarından önce kullanılması gereken bir üründür. Sadece kullanımlardan sonra değil, uzun süre rafta beklemiş ürünler için de biberon temizleme deterjanı kullanılabilir. Seçtiğiniz ürünün içeriği kadar temizlenen deterjanın temizlik ve kurutma aşaması da bir o kadar önemlidir. Peki nedir bu biberon temizleme deterjanı? Nasıl kullanılır?

Baby’s Green Organik Aloeveralı Biberon Temizleyici, önceden ıslatılmış bir biberon fırçası ya da sünger yardımıyla kullanılır. Deterjanın 5 ml. kadar kullanılması yeterlidir. Biberon (tabak, emzik vb.) gibi gerekler yıkandıktan sonra mutlaka durulanmalıdır. Su ve enerji tasarrufu sağlamak için musluk altında suyu akıtarak yıkamak yerine, bulaşıklarınızı su dolu bir kapta , tavsiye edilen dozajlara uyarak yıkayınız.

Ürün Bileşim

5-15% Aniyonik Aktif (Hindistan Cevizi Yağı) , 5-15% Organic Aloe Barbedensis Leaf Juice* , < 5% Noniyonik Aktif (Şeker Tensidi) ,<%5 Amfoterik Aktif, Gliserin, Sodium Hydroxymethyl glycinate, Sodium Chloride. Ayrıca su içerir .*Ürün toplam bileşiminin % 10’u organik tarım kaynaklıdır.

Genel Bilgiler

Temizlik işlemi tamamlanan biberonlar temiz bir kap ya da dolap içinde muhafaza edilmelidir. Daha hijyenik olması adına zemine yumuşak bir bez koyabilirsiniz. Çatlamış, çizilmiş ya da hasar görmüş biberonları kullanmamaya özen gösterin. Oluşan çatlaklar, çizikler ve hasarların içinde biriken kirden oluşacak bakteriler bebeğinizin sağlığını kötü yönde etkileyebilir. Gözünüzden kaçmaması için buna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak istedik. Sağlıklı günler dileriz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk tüketim ürünü olduğu için sadece Organikgurmem araçlarıyla belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
setifikalı organik ürünler

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5