Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Biscuit 300 G (6+ Months)
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Semolina 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organic Whole Wheat Flour 800 Gr
DÜKKAN KURYESİ
EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER
Organic Baby Biscuit 300 G (6+ Months)
Organic Whole Wheat Flour 800 Gr
Organic Rice Flour 300 G
Organik Sertifikalı Bebek Ek Gıda Seti +6 Ay
Organic Red Pepper Paste 610 G
Unsalted Dried Black Olives For Babies 250 G
Organic Tomato- Red Pepper Paste 650 G
2'li Organik Bebek Zeytinyağı 250 ML +6 Ay
Organic Whole Enikorn Flour 700 Gr
Organic Durum Wheat Bulgur 800 Gr
2'li Hurma Püresi 320 Gr+7 Ay
Organic Green Lentils 800 G
Organic Carob Molasses 620 G
Organik Sertifikalı Kuru İncir +7 Ay 400 GR
İNDİRİMDEKİ ÜRÜNLER
Organik Sertifikalı Çiğ İnek Sütü 3 lt
2'li Organik Bebek Zeytinyağı 250 ML +6 Ay
2'li Hurma Püresi 320 Gr+7 Ay
Organic Vegetable Macaroni Pasta 200 G
Organic Vegetable Small Beads Pasta 200 G
Organik Sertifikalı Bebek Ek Gıda Seti +8 AY
Organic Sweet Ketchup 280 Gr
Raw Highland Flower Honey 660 Gr
Süt Tereyağı 500 Gr
Öğütülmüş Kaya Şekeri 800 GR
Organic Carob Powder 250 G
Organic Bulgur For Meatball 800 Gr
Organic Artisan Vegetable Macaroni 400 Gr
ANNE & BEBEK ÜRÜNLERİ Tümünü Gör
Unsalted Dried Black Olives For Babies 250 G
Organic Vegetable Multi-Legumes Small Beads Pasta 200 G
Organic Baby Barley Cereal 330 Gr
Organic Yoghurt Free Baby Tarhana 400 G
Organic Rice Flour 300 G
Organic Oatmeal 210 Gr
Organic Baby Semolina 330 Gr
Organic Baby Carob Cereal 320 G
Spinach Turkish Tarhana 350 Gr
Organic Baby Cereal With Rye Flour 330 Gr
Organic Wheat Germ 180 G
Organic Wheat Germ With Semolina 320 G
Baby Carrot Soup 180 G
Organikgurmem: Organik sebzeli, sütsüz, yumurtasız, alerjen bebekler için ek gıda bebek makarnası fiyatı gör ve satın al
ORGANİK BLOG
Tüm Yazılar

Organik Ürünler

Organik ürünler, en basit tabiriyle tarım ürünlerinin işlenmesinden yetiştirilmesine kadar olan süreçte hiçbir şekilde kimyasal madde kullanılmadan üretilmesi sonucu ortaya çıkar. Üretiminde kimyasayal girdiler kullanılmadan üretilen organik gıdalar, üretimden tüketime kadar her aşamasında kontrollerden geçer ve sertifikalı olmak zorundadır. OG olarak organik gurme danışmanınız olmaya geldik.

Organik ürünler, diğer ürünlere göre daha fazla antioksidan ve vitamin içermektedir. Hatta diğerlerine göre %69 daha fazla ansioksidan içerebileceğini gösteren araştırmalarda mevcuttur. Bir besinin organik olması için birkaç farklı gerekliliği yerine getirmesi gerekmektedir. Bir organik gıdada olması gereken gereklilikler ise şu şekildedir: Genetiği ile oynanan tohum ve hayvan kullanılmaması gerekmektedir. Hayvan üretimi mevcut ise yapay yemler kullanılmamalı, tamamen en son aşamasına kadar doğal yemler kullanılmalıdır. Üretim sırasında hormon türevleri ile antibiyotikler kullanılmaması gerekmektedir. Bununla birlikte üretim aşamalarında tarım ilaçlarına yer verilmemelidir. Aslında kavram olarak çok basit. Doğal olmayan tüm aşamalara yer verilmemekle birlikte organik besinler ortaya çıkmaktadır.

Organik Market

Organik beslenmenin en çokta çocuk ve bebekler üzerinde olumlu yönde etki ettiği görülmüştür. Özellikle küçük çocuklar ve bebek yaşta olanlar, sağlık bir yaşam sürüyor. Bunun sebebi ise katkı maddesiz ve zirai ilaçsız ürünlerle beslemeleri sonucu hormondan uzak kalmalarıdır. Vücutlarında gereksiz tüm toksinleri atarak sağlıklı bir gelecek onları beklemektedir. Biz de organikgurmem.com olarak bir organik market mantığında size en yakın köy olmaya geldik.

Organik Gurme

Bizler bu yola sizlerin doğal ve organik beslenmesi için yola çıktık. Sizlere organik gurme olarak danışmanlığı yaptığımız OrganikGurmem.com?da bulunan tüm gıdalar katkı maddesiz ve GDO?suz olarak üretilmektedir. GDO?suz organik gurme ürünleri ile sağlıklı bir yaşam sunuyoruz. Tamamen doğa dostu ve çevre koruyucu olmakla birlikte, sürdürülebilir yaşama da çok önem veriyoruz.

Organik ürünlerin faydaları

Organik beslenmenin en önemli yanlarından birisi katkı maddeleri ile zirai ilaçlardan zarar görmemektir. Bildiğiniz üzere zirai ilaçlar ve katkı maddeleri, insan sağlığı üzerinde ciddi anlamda olumsuz etkiler bırakmaktadır. Fakat organik gıdaların böyle bir etkisi bulunmamaktadır. Katkı maddelerinin yarattığı hastalıklardan uzak bir yaşam sizi bekliyor. Organik ürünler ile beslenmeyen kişilerin daha çok hastalandığı ve hastalıklarını kolay bir şekilde yenmedikleri görülmektedir. En önemlisi de organik beslenenlerin de tam tersi olarak hastalıklardan uzak bir yaşam sürdüğü görülmüşütür. İçeriğinde kötü maddeler bulunmayan birinci sınıf olan bu ürünler, sağlıklı bir yaşam ile birlikte güvenli bir hayat sunmaktadır. Çocuklarınıza gönül rahatlığı ile yedirebileceğiniz bu ürünler, aileniz ve sizin sağlığınız için önem arz etmektedir.

Organik doğa dostudur

Organik yaşam, tam bir doğa dostu ve çevre koruyucudur. Çünkü doğadan gelen bu ürünler, daha kolay bir biçimde tekrar doğaya dönüşürler. Sürdürülebilir bir yaşamın en önemli etkenlerinden biri olan organik yaşam, doğadan gelen her türlü madde ile doğaya kola bir şekilde dönebilir ve zarar vermez.

Besin değeri daha yüksek

Uzun yıllar boyunca yapılan araştırmalara göre organik gıdaların besin değeri gerçekten çok yüksek. Günümüzdeki araştırma verilerine göre ise hala aynı şekilde vücudumuzun ihtiyaç duyduğu yararlı vitaminleri daha iyi bir şekilde almamızı sağlıyor.

Zararlı Katkı Maddeleri Olmaz

Organik market olarak OrganikGurmem ürünlerinde hiç bir katkı maddesi bulunmaz. Günümüzde yediğimiz çoğu gıdanın içeriğine bulunan zararlı kimyasallar, sağlığımızı ciddi ölçüde negatif yönde etkilemektedir. OrganikGurmem olarak tüm gıdalarımızı doğal olarak yetiştiriyor ve süreç tamamlanıp raflarımıza gelene kadar dikkat ediyoruz. Ürünlerimizde böcek ilacı, bitki öldürücü, antibiyotik veya büyüme hormonları gibi kötü herhangi bir madde bulunmamaktadır. Organik tarım yöntemleriyle emekçi çiftçilerimiz ile el ele vererek doğal ürünler çıkarıyoruz.

Organik Marketi Çocuklarda Seviyor

Organik marketleri artık çocuklarda çok seviyor. Hem lezzeti hem de sağlık açısından faydalı olması, çocukların da dikkatini çekiyor. Özellikle çocuk yaştaki bireylerin günümüzdeki ürünleri tüketmesi, sağlıkları açısından çok zararlı. Fakat OrganikGurmem bünyesinde ürettiğimiz doğal ve organik yiyecekler, çocukların sağlıkları için harika bir nimet. Siz de çocuklarınızı organik yiyecek ve organik içecek konusunda dikkat ederek beslemeye özen gösterin. Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı bir vücuda sahip olmaları hepimiz için en önemli husus.

Organik Yiyecekler Tazedir

Organik yiyecekler, içeriğinde herhangi bir koruyucu içermediği için çok daha tazedir. Kimyasallar aracılığıyla yetiştirilen yiyecekler ciddi anlamda sağlığa büyük zarar vermektedir. Örneğin bal mumuyla kaplanmış olan bir elma, market raflarında haftalarca kalabilir. Bu yüzden görünüm olarak size taze gelebilir fakat aslına bakacak olursak durum hiç öyle değil. Organik yiyecekler ise aksine raflarda ömrü daha kısa olur. Aldığınız zaman taze ve tatlı bir şekilde tüketebilirsiniz.

Organik Besinler Çok Lezzetli

Lezzet bakımından da diğer ürünlere göre daha lezzetli olan organik besinler, kimyasal ilaçlamalara maruz kalmadığı için harika bir tat verir. Organik besinleri lezzetli yapan da tam olarak aslında budur. Doğal bir şekilde yetişir, kimyasal maddeler kullanılmadan doğal süreçlerden geçer. OrganikGurmem bünyesindeki tüm besinleri gönül rahatlığıyla satın alabilir ve tüketebilirsiniz.

LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5