Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Biscuit 300 G (6+ Months)
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Tarhana Soup 400 G
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Semolina 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Ecological Castile Soap 1 Kg

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792204976
81.50 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Katkı maddesi, koruyucu ve sentetik koku içermeyen, yanmamış ayçiçeği yağı asitlerinden elde edilen doğal sıvı arap sabunu. Arap sabunu içeriği tamamen yanmamış ayçiçeği yağı asitlerinden oluşmakla birlikte  doğal bir şekilde elde edilir ve kötü kokmaz. Rengi parlak olan arap sabunu, atık yağ içermemektedir.

Net Miktar: 850 GR

Sıvı Arap Sabunu

Ev temizliği yaparken yıllardır hem kendi evlerimiz de hem de OrganikGurmem şubelerinde bile kullandığımız sıvı arap sabunu sizlerle. Çağımızın endüstriyel ürün çağı olduğu gerçeğini göz önünde bulunduracak olursak, böylesine doğal ürün arayanların sayıları da artmaya başladı. Özellikle ev temizliklerinde bütüncül bir yardımcı işlevi gören sabunumuz; oturma odalarından tuvalete, mutfaktan banyoya kadar evinizin veya ofisinizin her yerinde güvenle kullanabileceğiniz bir şekilde katkısız, koruyucusuz ve atık yağ kullanılmadan üretilmiştir.

Ürün Önerisi: Ev Yapımı Temizlik Sirkesi

Arap Sabunu İçeriği

OrganikGurmem olarak sizlere sunmuş olduğumuz arap sabunu içeriği kesinlikle atık yağlardan oluşmamaktadır. Özellikle yanmamış ayçiçeği yağı asitlerinden doğal bir şekilde üretilen sabunumuz, katkı maddesi ve koruyucu içermemekle birlikte kötü koku yapmaz. Sentetik koku içermeyen sabunumuzu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Arap Sabunu Fiyat

OrganikGurmem şubelerinde yerini alan ve internet sitemizde de satışa sunduğumuz, kendi evlerimizde ve ofislerimizde dahi kullandığımız arap sabunu fiyat açısından da oldukça uygun bir üründür. Raflarımızda yerini alan ürünümüz 850 GR olmakla birlikte 18,9 TL bir fiyata sahiptir. Peki nerelerde kullanıldığını hiç merak ettiniz mi? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Ürünümüzü çamaşır temizliği, bulaşık temizliği, ocak ve fırın temizliği, yer temizliği, banyo temizliği ve tuvalet temizliği gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Bununla birlikte gönül rahatlığıyla halı , koltuk ve cam yüzey temizliğinde de kullanabilirsiniz. Bu tarz ürünleri pek çok marka genetiğini bozarak değişiklikler yapmıştır. Haliyle bu tarz ürünlere karşı bir gerçek mi değil mi veya orijinal mi gibi korkuyla yaklaşımlar başlamıştır. OrganikGurmem olarak sizlere sunduğumuz sabunumuz, temizliği hızlı ve etkili yapmanızı sağlamakla birlikte içeriği de tamamen sağlıklıdır. Önceki yıllarda alternatifsiz bir temizlik ürünü olarak kullanılan ürünümüz, şimdilerde günümüzde bile kullanılmaya devam etmektedir.

 

Arap sabunu içeriği, temel anlamda bitkisel yağ bazlı bir sabundur aslında. Piyasadaki diğer ürünlere aktığımız zaman genellikle atık yağlardan yapıldıklarını görürüz. Bu atık yağlardan yapılan ürünler ise hem sağlıksız hem de işlevsiz olmaktadır. OrganikGurmem olarak ürettiğimiz ürünümüzü ise ayçiçek yağından yapıyoruz. Kendimize özel bir formül ile yaptığımız ürünümüzü diğer sabunlara göre farklı bir yerde konumlandırıyoruz. Bildiğiniz üzere piyasadaki diğer örneklere baktığımız zaman atık yağların kullanıldığı görülmüştür. Haliyle insanlar güvenilir markaları tercih etmeye başlamış olmakla birlikte güvenilir bir marka arayışına da girmiştir. Bu tarz korku ve endişelerin önüne geçmek ve insanlara sağlıklı ürünler sunmak adına çıktığımız bu yolda, sizlere her zaman en iyi ve en sağlıklı ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Sizlere sunduğumuz bu harika sabunun kokusunu bile içinize çektiğiniz zaman sentetik içermediğini direkt anlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere atık yağlar ile üretilen ürünler, ağır bir koku yayar ve insanı aşırı derecede rahatsız eder.

Sabunlarımız potasyum hidroksit ile birlikte bitkisel yağların bileşiminden meydana gelmektedir. Fakat çok eski örneklerine baktığımız zaman zamanında hidroksit yerine çöl hurmalarının kullanıldığı görülmüştür. Hurmalarla yapılan sabunlara bu isim verilirdi aslında. Sizlere sunduğumuz her temizlik ürününde olduğu gibi bu ürünümüzde de katkı maddesi, parfüm ve sentetik hiçbir girdiye yer verilmemiştir. Tamamen tüm doğallığı ve güzelliğiyle sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Nerelerde Kullanabilirim?

Ürünümüzü kişisel temizlik dışında bile kullanabileceğiniz pek çok alan mevcut. Bunlardan en bilineni ev temizliği, halı temizliği, bahçe temizliği ve bulaşık ile çamaşır makinesi yıkama işlemlerinde kullanılmasıdır. Fakat yapılan araştırmalar gösteriyor ki, bulaşıkların aslında bu sabun ile yıkanmaması daha sağlıklı olabilir. Fakat bu nokta dışındaki tüm alanlarda gönül rahatlığıyla kullanmanızı öneririz.

Özellikle pek çok insan yüzey temizliği yapacağı sıra bu sabunu kullanmaktadır. Etkili bir temizlik karışımı elde etmek adına ise sabunumuzu alarak sıcak su ve sirke ile karıştırıp mükemmel bir temizlik karışımı elde etmektedir. Miktarları elbette kendinize göre ayarlayabilirsiniz fakat bizim de bir önerimiz var tabii ki. 1 yemek kaşığı kadar sabunumuzdan, 1.5 litre kadar sıcak su ve 1 yemek kaşığı kadar doğal sirkeyi karıştırarak güzel bir temizlik karışımı elde edebilirsiniz.

Eğer banyo gibi ortamlarda kullanacaksanız muhtemelen kir ve lekelerin biraz daha inatçı olduğunu göreceksiniz. Haliyle bu kirleri çıkarması zor olduğundan insanlar bu sabun ile çıkarmak istiyor. Böyle bir durumda hem sabunumuzu hem de sodayı birlikte kullanmayı deneyin. Çok daha etkili olduğunu göreceksiniz, bize güvenebilirsiniz. Sizlere yukarıda bahsettiğimiz su, sabun ve sirke karışımına ekstra olarak bir da soda eklerseniz, aşılandırma düzeyini maksimum seviyeye çıkararak o inatçı lekelerin daha kolay çıkmasını sağlamış olursunuz.

İlgili Ürünler

Sıvı Arap Sabunu 1000 Ml
The Elite Home Bulaşık ve Çamaşır Temizleyici 1 Kg
The Elite Home Organik Tuvalet Temizleyici 1 Lt
The Elite Home Organik Sıvı Çamaşır Deterjanı 1 Lt
The Elite Home Organik Elde Bulaşık Deterjanı 750 Ml
The Elite Home Organik Çok Amaçlı Temizleyici 750 Ml
The Elite Home Organik Organik Ovma Kremi 750 Ml
The Elite Home Organik Banyo Temizleyici 750 Ml

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Sıvı Arap Sabunu 1000 Ml
Cleaning Vinegar 1 Lt
The Elite Home Organik Elde Bulaşık Deterjanı 750 Ml
The Elite Home Organik Sıvı Çamaşır Deterjanı 1 Lt
The Elite Home Organik Mutfak Temizleyici 750 Ml
The Elite Home Organik Tuvalet Temizleyici 1 Lt
The Elite Home Organik Organik Ovma Kremi 750 Ml
The Elite Home Organik Çok Amaçlı Temizleyici 750 Ml
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5