Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Biscuit 300 G (6+ Months)
DÜKKAN KURYESİ
Organic Whole Wheat Flour 800 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Tarhana Soup 400 G
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Altın Otu Demet

 • OG natural
 • Ürün Kodu : 8682792204235
41.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Bir çok hastalığa iyi geldiği bilinmekte olan altın otunun vücuda faydaları arasında “zayıflatıcı, rahatlatıcı, önleyici, ateş düşürücü” özellikleri ile hastalıklara şifa olmaktadır. Aynı zamanda zengin mineral ve vitaminler sayesinde “antitussif, kikatrizen, antiseptik, inflamatuar, antimikrobiyal veantialerjik” etkiye sahip olan altın otu doğanın mucizevi bitkisi olmaktadır.

Vücut salgısını desteklemekte olan altın otu pankreas salgısını arttıran enzimler açısından da oldukça zengindir. Günümüzde en sık olarak altın otu çayı ve altın otu yağı kullanımına uygun şekilde tüketilmektedir.

Altın Otu Bitkisi Faydaları

Hastalıklara şifa kaynağı olan altın otunun faydaları arasında “idrar söktürücü, taş dökücü, kanser önleyici, alerji önleyici, ateş düşürücü” özellikleri ile tam bir vücut dostudur. Vücut dengesine katkıda bulunmakta olan mucizevi bitki içeriğinde “P vitamini, C vitamini, flavonlar, sterinler, reçine, acı madde, uçucu yağlar, eterik yağlar, tanen ve karotin” açısından oldukça zengindir. Tüm bu özellikleri ile altın otu hastalıklarla mücadeleci özelliğe sahiptir.

Böbrek Taşı Sorunları

Böbrek taşı problemleri olan bireylerde kum ve taş dökümünü hızlandırmakta olan altın otu düzenli kullanımlarda böbreklerin tam fonksiyonlu olarak çalışmasına destek sağlamaktadır. Düzenli kullanımlarda ağrılı ve sancılı geçen taş dökme evrelerinizi hızlı bir şekilde atlatmanıza yardımcı olmaktadır. Böbrek sağlığına iyi gelmekte olan altın otu enfeksiyon riski azaltarak tam bir “böbrek dostu” olarak adlandırılmaktadır.

Kanser Hastalıkları

Kanser hastalıkları oluşum riskini azaltmakta olan altın otu içerisinde barındırmakta olduğu karotin, flavonlar ve sterin elementleri ile “kanser düşmanı” özelliğine sahiptir. Özellikle pankreas kanseri , mide kanseri, bağırsak kanseri, böbrek kanseri oluşum riskini azaltmakta olduğu klinik çalışmalar neticesinde doğrulanmaktadır. Vücut içerisinde tümör oluşumlarını engelleyici maddeler sayesinde bağışıklık sistemini güçlü tutmaktadır.

Ateş Düşürücü Özelliği

Ateş düşürücü özelliğe sahip olan altın otunun yüksek C vitamini ve P vitamini içeriği ile hastalıklara, sancılara ve menopoz dönemlerinde meydana gelen yüksek ateş problemlerinin önüne geçmektedir.Oldukça etkili sonuçlar göstermekte olan altın otu aynı zamanda “doğal ateş düşürücü” özelliği sayesinde vücutta bulunan mikrop ve bakterilerin idrar yolu ile hızlıca atılımını sağlamaktadır. Aynı zamanda terlemeyi hızlandırarak zararlı maddelerin vücuttan uzaklaştırılmasına katkıda bulunmaktadır.

Kemiğe Faydalı

Kemik sağlığı açısından oldukça önemli olan şifa deposu ot, genç bireylerde sağlıklı kemik oluşumlarına katkıda bulunmaktadır. Ayrıca kemik hastalıkları problemleri ile başı dertte olan bireylerde kemik erimesi sorunlarının da önüne geçmektedir. Kemik yapısının bozuk olmasına bağlı olarak gelişen kas ağrısı, eklem ağrısı, kireçlenme ve romatizma hastalıklarına karşı “hafifletici ve dindirici” özelliğe sahiptir. Kemik yapısının korunmasına destek sağlamakta olan altın otu iltihaplanmalara karşıda “iltihap kurutucu” özelliğe sahiptir.

Metabolizmayı Dengele!

Metabolizma dengesi ve beslenme bozukluklarına bağlı olarak meydana gelen obezite hastalıklarına karşı oldukça etkili sonuçlar göstermekte olan altın otu vücut içerisinde yağ yakımı işlemini hızlandırarak fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Altın otunun “yağ yakıcı”  özelliği ve beraberinde “toksin atıcı” etkisi sayesinde idrar yollarının açılmasına yardımcı olarak düzenli çalışmasına destek olmaktadır. Tuvalet problemi olan bireyler içinde oldukça etkili olan mucizevi bitki kilo vermenize yardımcı olduğu gibi böbrek hastaları için oldukça önem arz eden toksin atımına destek olmaktadır. Tüm bu özellikleri sayesinde altın otu “doğal zayıflatıcı” etkiye sahiptir.

Hemoroit Çözümü

Hemoroit hastalığı tedavisinde sıklıkla kullanılmakta olan bu muazzam ot, hastalık oluşumundan iyileşme sürecine kadar tam destek sağlamaktadır. Özellikle hemoroide bağlı olarak gelişen basur hastalıklarında iyileştirici özelliğe sahip olan bu mucizevi ot, anal kas yapısını gevşeterek damar yollarının rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Zengin mineral ve vitamin deposu bu harika ot, makat bölgesinde enfeksiyonel oluşumların önüne geçerek damar toplanmalarını yok etmektedir. Aynı zamanda basur hastalığından kurtarıcı etkiye sahip şifalı ot, makat kanamalarınıda dindirmektedir.

Alerjik Hastalıklar

Alerjik hastalıklar da mücadeleci özelliğe sahip olan bu mucizevi ot, deri yapısının korunmasına ve ölü tabakanın onarılarak sağlıklı deri hücreleri oluşumuna destek sağlamaktadır. Özellikle iç organlarda meydana gelen riskli alerji olumlarına karşı oldukça etkili olan altın otu kalp, karaciğer, böbrek, akciğer ve dalakta oluşan alerjik nöbetlerin önüne geçmektedir. Bu özelliği sayesinde alerjik reaksiyonları azaltarak kriz semptomlarının önüne geçen şifalı ot, “alerji önleyici” etkiye sahiptir.

Altın Otunun Faydaları

Şifa kaynağı özelliği ile vücut sağlığına tam destek sağlamakta olan şifalı otumuz başta “idrar söktürücü, taş dökücü, kanser önleyici, alerji önleyici, ateş düşürücü” özelliğinin yanında bir çok hastalığa karşı “önleyici ve iyileştirici” etkiye sahiptir.

 • Bilinen ve bilinmeyen tüm faydaları ile vücudunuzda meydana gelecek olan hastalıklara karşı kendinizi doğal bitki tedavisi ile koruyabilir, düzenli kullanımlarda iyileştirici özelliğinden yararlanabilirsiniz.
 • Pankreas kanserine karşı önleyici özelliğe sahip olan bu ot, vücutta ki pankreas salgısını arttırarak hastalık riskini düşürmektedir.
 • Kilo problemi yaşamakta olan bireylerde çay olarak tüketilmesi durumunda tokluk hissi yaratarak obezite oluşumlarının önüne geçmektedir.
 • Kan basıncı ve kan taşınmasına bağlı olarak meydana gelen bozukluklarda neden olan varis oluşumlarının önüne geçmekte olan bu ot, aynı zamanda varis hastalıklarının tedavisinde de iyileştirici özelliğe sahiptir.
 • Ciltte ve deride meydana gelen sivilce, akne, yara ve enfeksiyon riskine karşı kurutucu özelliğe sahip olan bu ot, yağ olarak pansuman özelliğine sahiptir.
 • Sedef hastalıkları ve zührevi deri bozukluklarında altın otu yağı iyileştirici özelliğe sahiptir.
 • Egzaman ağrılarını dindirici özelliği ile egzama oluşumlarının da önüne geçmektedir.
 • Mide sağlığı konusunda koruyucu ve engelleyici özelliğe sahip bu harika ot, mide hastalıklarının önüne geçmektedir. Özellikle mide ağrısı çekmekte olan bireylerde iyileştirici özelliğe sahip olduğu klinik araştırmalar neticesinde kanıtlanmıştır.
 • Zengin mineralleri sayesinde mide asit dengesini koruyarak iltihaplanmalara ve gastrit hastalıklarına iyi gelmektedir. Tüm bu özellikler ile ilaç etkisi yaratmakta olan bu mucizevi ot, “mide dostu” olarak bilinmektedir.
 • Sindirim sistemi sağlığına büyük ölçüde katkıda bulunan bu ot, içerdiği “flavonlar, sterinler, reçine” elementleri sayesinde sindirim hastalıklarının önüne geçmektedir.
 • Altın otu özellikle çay olarak tüketilmesi durumdan enfeksiyon oluşumlarını etkileyerek “antiseptik”  özelliği sayesinde idrar yollarının çalışmasına yardımcı olmaktadır. Toksinlerin kolaylıkla vücuttan atılımını desteklemekte olan bu ot, sindirim sistemini destekleyerek iyi bir “idrar sökücü” özelliğe sahiptir.

Altın Otunun Zararları

Hastalıklara şifa kaynağı olan saymakla bitmeyen faydaları arasında “antitussif, kikatrizen, antiseptik, inflamatuar, antimikrobiyal veantialerjik” etkilerinin yanı sıra az da olsa fazla kullanımlarda ve hastalıklara karşı yan etkiler oluşturabilmektedir.

 • Yeterli miktarda ve uygun ayarda kullanılmaması durumunda yan etkilerin önüne geçseniz dahi bazı hastalıklara sahip bireylerin kullanımında problem yaratabilmektedir.
 • Böbrek yetmezliği problemi yaşamakta olan ve tedavi gören hastaların kullanımını kesinlikle doktor kontrolünde gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 • Safra kesesi problemleri ve taş oluşumu hastalıkları ile mücadele eden bireylerin kullanımında çok dikkatli olmaları gerekmektedir.
 • Hamilelik ve emzirme döneminde ki kadınların bu otu kullanımını uygun ayarda tüketmeleri önerilmektedir.
 • Tansiyon ve şeker hastalıklarından dolayı tedavi görmekte olan bireylerin bu demeti tüketimi öncesinden doktor kontrolüne girmeleri gerekmektedir.
 • Alerjik hastalıklara bağlı tedavi görmekte olan bireylerin alerji testlerini yaptırmaları ve hekim kontrolüne girmeleri sonrasında kullanması uygun görülmektedir.
Tavsiyeler

Bu otun bilinen ciddi bir yan etkisi bulunmuyor olsa da yukarıda belirtmekte olduğumuz durumlara sahip bireylerin kullanımından oldukça dikkatli olması tavsiye edilmektedir.

Kullanımında yeterli dozda ve uygun ayarda tüketildiği sürece vücut dengesinde herhangi bir etki yaratmayacaktır. Ancak bu ot ile yaptığınız çayın taze ve günlük tüketilmesine dikkat ediniz. Aynı zamanda bu otun yağının kullanımı sırsaında göz bölgesinden uzak tutunuz.

Altın Otu Fiyatı

OrganikGurmem'de bulunan altın otu fiyatı 14.00 TL olarak belirlenmiştir. Yüzlerce derde deva olmaya yarayan altın otu fiyatı bu en uygun haliyle sizlere sunulmuştur. Piyasanın çok altında sunduğumuz fiyatlar, sizler için indirimli halde belirlenmiştir. Altın otu fiyatı indirime girdiğinde haberdar olmak için lütfen üye olmayı unutmayın.

İlgili Ürünler

Ginger Juniper Berry Paste 240 G
Kids Vitamin Macunu Ve Çam Kozalağı Şurubu
Kids Vitamin Paste 240 G
Cypress Pine Cone Paste 240 G
2'li Kids Vitamin Macunu 240 GR
Çam Kozalağı Şurubu Ve İğde Çekirdeği Unu
Udi Hindi Tozu 20 GR
Çam Kozalağı Şurubu Ve Udi Hindi Yağı
Udi Hindi Yağı Ve Udi Hindi Tozu Seti
Fennel 75 G

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Kids Vitamin Paste 240 G
Cypress Pine Cone Paste 240 G
2'li Kids Vitamin Macunu 240 GR
Kids Vitamin Macunu Ve Çam Kozalağı Şurubu
Çam Kozalağı Şurubu Ve Udi Hindi Yağı
Ginger Juniper Berry Paste 240 G
Udi Hindi Tozu 20 GR
Solid Boswellia Serrata Gum 60 G
Çam Kozalağı Şurubu Ve İğde Çekirdeği Unu
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5