250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Zeytinyağında Çözülmüş Saf Propolis 20 CC

  • OG natural
  • Ürün Kodu: 8682792206321
73.50 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Saf zeytinyağında çözünmüş saf propolisten elde edilen zeytinyağlı propolis ile elde edilen yağdır.

Zeytinyağlı Propolis

Arıların yaptığı tek şeyin bal olmadığını biliyor muydun? Arılar bal haricinde iğne yapraklı ağaçların ya da yaprak dökmeyen ağaçların özünden topladıkları ile propolis adı verilen bir bileşik üretimi yaparlar. Öz suyu kendilerine ait deşarjları ve bal mumu ile birleştirdiklerinde, kovanlarını oluşturabilmek amacıyla kaplama olarak kullanılan yapışkan, yeşilimsi kahverengi renkte bir ürün oluştururlar. Buna propolis adı verilir. Çok uzun yıllar önce, eski uygarlıklar tıbbi özellikleri için propolis kullanmışlardır. Yunanlılar apseleri tedavi etmek için kullandılar. Asurlular, enfeksiyonla savaşmak ve iyileşme sürecine yardımcı olmak için yaralara ve tümörlere koyarlar. Mısırlılar bunu mumyaları mumyalamak için kullandılar.

Propolisin bileşiği, arıların ait olduğu bölgeye ve yere ve hangi ağaçlara ve çiçeklere ulaşabildiklerine bağlı olmakla birlikte değişebilir. Örnek verecek olursak, Avrupa'da bulunan propolis, Brezilya'da bulunan propolis ile aynı kimyasal yapıya sahip olmayacaktır. OrganikGurmem zeytinyağında çözünen propolis tamamen doğal yöntemlerle elde edilerek herhangi bir koruyucu ve katkı maddesi içermez. En doğal propolisler ile doğal zeytinyağının muhteşem uyumuyla üretilerek müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Propolis, arıların kavak, çam, kestane vb. Kaynaklardan topladıkları yapışkan reçinelerin bir koleksiyonudur. Adı Yunancadan gelir ve yabani arı kovanlarının girişten aşağıya uzanan geniş propolis duvarlarına sahip olması nedeniyle "şehrin önünde" anlamına gelir. Propolis, polenle aynı şekilde toplanır ve arının arka ayaklarında küçük sepetler halinde paketlenir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Zeytinyağında Çözünen Propolis

Zeytinyağlı propolis, büyük bir doğallıkla toplanan propolisin, doğal zeytinyağı ile harman edilmesiyle ortaya çıkmaktadır. A, D3 vitamini, Beta Karoten, Vitamin A Retinol, Omega 3-6, Magnezyum, Sodyum, Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Kalsiyum içeriklerine sahip olan zeytinyağlı propolis kullanımınıza hazır bir şekilde elinize geliyor. Kullanım için tamamen uygun olan propolisler, soğuk sıkım zeytinyağı içinde çözdürülerek zeytinyağlı propolis hazırlanmış olur.
İçerisinde herhangi bir şekilde koruyucu ya da katkı maddesi bulunmadan tamamen doğal yöntemlerle hazırladığımız zeytinyağlı propolisi tek tık ile sipariş ederek kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Kendiniz ve çocuklarınız için takviye edici gıda olarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Daha ilk kullanımda doğallığını ve herhangi bir fabrikasyon işlem görmediğini fark edeceksiniz.

Öneriler

Zeytinyağlı propolisi doğrudan aç karnına kahvaltılarınızdan yarım saat önce tüketebilirsiniz. Çocuklarınıza da gönül rahatlığı ile aç ya da tok karnına verebilirsiniz. Yedikleri ekmeğe ya da besine damlatarak da tüketmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk tüketim ürünü olduğu için sadece Organikgurmem araçlarıyla belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilç seçiniz.
setifikalı organik ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır