Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek Bisküvisi 300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tam Buğday Unu 800 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek Tarhanası +6 Ay 400 GR
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Siyez Unlu Mahlepli Çubuk 5 Adet

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792205393
44.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Yüzyıllardır güvenilerek kullanılan atalık tohumdan elde edilmiş siyez buğday unundan üretimi gerçekleştirilen siyez unlu mahlepli çubuk ev yapımı kalitesinde üretilmektedir. Bu özel atıştırmalık ürün, tuzlu yapısıyla hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeyen temiz bir içeriğe sahip olarak günlük tüketim açısından organik olarak seçilebilir.

 

Çubuk Kraker

Gevrek, susamlı ve lezzetli yapısı ile çubuk kraker özellikle hafif de tuzlu özelliği sayesinde her zaman keyifli bir tüketim sağlar. Özellikle çocuklar tarafından da günlük atıştırmada en sevilen kraker çeşitlerinden biri olarak çubuklar, ev yapımı usulüyle doğal olarak da üretilebilir. Örneğin, Organik Gurmem olarak size sunduğumuz siyez unlu mahlepli çubuk hem siyez buğdayının organik kalitesini hem de mahlep gibi önemli bir baharatın keyifli kokusunu içerisinde barındırır.

Mahlepli çubuk sayesinde hem çocuklar hem yetişkinler her an keyifli bir atıştırmalık elde edebilir. Bu atıştırmalık gün içerisinde örnek olarak çocuklar tarafından okulda, evde veya yolculuk sırasında tüketilebilir. Katı gıda tüketimine yeni başlamış bebekler tarafından dahi tüketimi uygun olacak bu ürün, üzerindeki susam ve çörekotu kaplaması ile tıpkı klasik çubuk kraker görüntüsüne sahip olarak çok daha özel bir lezzet sunmaktadır.

Ürün Önerisi: Karakılçık Galeta

 

Siyez Unlu Mahlepli Çubuk

Organik Gurmem olarak size bir pakette 5 adet şeklinde sunduğumuz siyez unlu mahlepli çubuk özellikle mahlep baharatı sayesinde de kendine has bir lezzet sunmaktadır. Bilindiği üzere mahlep Anadolu'da birçok farklı yörede hamur işleri içerisinde, et yemeklerinde veya tatlılarda kullanılır. Çok keskin ve damağa hitap eden özel bir rayihası bulunan mahlep, dövüldükten sonra toz haline getirildiğinde, organik bir ürün olarak aynı zamanda da lezzetiyle her zaman farklılık sağlar.

Siyez unlu mahlepli çubuk içerisinde bulunan mahlep doğru bir oran ile kullanmış olduğu için çubuğun tüketiminde herkes naif bir damak tadıyla istediği lezzeti elde edebilir. Bu nedenle özellikle çay, kahve, süt, ayran veya soğuk bir meşrubat ile dört mevsim tüketilebilecek bu çubuklar gün içerisinde açlığınızı yatıştırmak için en doğru atıştırmalıklardan biri olarak görülebilir.

Özellikle yetişkinler tarafından gün içerisinde her an tüketimi sağlanabilecek siyez unlu mahlepli çubuk örneğin iş yerinde öğle arasında veya küçük molalarda bir çayın yanında rahatlamak ve midenizi yatıştırmak için seçilebilir. Çantanızda paketi ile muhafaza edebileceğiniz bu çubuklar araba ya da otobüsle yolculuk yaparken de küçük atıştırmalıklar için seçilebilir.

Sabah kahvaltısında da tüketimi tercih edilebilecek mahlepli çubuk özellikle sıcak bir süt, bir miktar peynir, bal gibi bir birleşim sayesinde çok lezzetli bir kahvaltı menüsü sağlayabilir. Hatta bu ürün ekmek tüketimi yerine tercih edilebilir ve bu yapısıyla da ekmeğin sizin için sağlayacağı kalori yerine yeterli enerji miktarını sunabilir. Üstelik tüm bu avantajlar yanında aynı zamanda da çok daha lezzetli ve gevrek yapısıyla keyifli bir tüketim imkanı sağlar.

Farklı lezzetlerdeki benzer ürünlerimizin bulunduğu Tuzlular kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İlgili Ürünler

Organik Peynirli Kraker 100 GR
Organik Sade Kraker 100 GR
Organik Domatesli Kraker 100 GR
Organik Çörekotlu Kraker 100 GR
Organik Tam Buğday Tuzsuz Kraker 100 GR
Organik Tam Buğday Sade Kraker 100 Gr
Organik Tam Buğday Çörekotlu Kraker 100 Gr

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Organik Sade Kraker 100 GR
Organik Çörekotlu Kraker 100 GR
Organik Tam Buğday Çörekotlu Kraker 100 Gr
Organik Peynirli Kraker 100 GR
Organik Tam Buğday Sade Kraker 100 Gr
Organik Tam Buğday Tuzsuz Kraker 100 GR
Organik Domatesli Kraker 100 GR
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5