SEÇİMİ DARALTIN
 • Markalar
 • Stok Durumu
 • Fiyat Aralığı
Hızlı Arama
banner

  Organik Peynir

  Organik peynir, günümüzde market zincirlerinde yer alan diğer peynirlerden ziyade katkı maddesi içermez ve doğal ortamında yetişir. Doğallığından ödün vermeyen organik peynirler, lezzetiyle sofralarınızda sizleri büyülemeyecek bir tada sahiptir. Doğal kahvaltılıkların vazgeçilmez ürünlerinden biri olan organik peynir, artık sadece kahvaltılarda değil, günün her öğününde lezzetle yiyebileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Organik tarımın yaygınlaşmasıyla birlikte doğal peynirlerin de üretimi çoğalmış ve sofralarımıza lezzet katmıştır.

  Doğal Peynir Çeşitleri

  Market zincirlerine fabrikadan gelen peynirlerle kıyaslayacak olursa, pek çok farklılığı bulunan doğal peynir çeşitlerimiz, organik bir şekilde üretilmektedir. Organik sütlerimizin peynire dönüştürülmesiyle ortaya çıkan bu harika lezzetler, koruyucu madde içermemekle birlikte aynı zamanda sağlığınız içinde faydalıdır. Peynirlerin ham maddesi olan sütün yetiştirilmesine kadar doğal bir şekilde ilerlediğimiz için, kalitesine ve lezzetine güveniyoruz.

  banner
  banner
  banner
  Kapıda Ödeme Kolaylığı
  Kolay İade & Değişim
  Güvenli Alışveriş
  Hızlı Kargo

  Niçin beslenmede organik gıda önemli?

  "Günümüzde, dünya gıda endüstrisinde, bir yıl içinde binlerce çeşit ve milyonlarca ton katkı maddesi kullanılıyor. Hazır gıdaları tüketmekte sakınca görmeyen bir insan her gün yaklaşık 2000 çeşit katkı maddesi tüketiyor: Tatlandırıcı, tat verici, kıvam koruyucu, kıvam artırıcı, renk koruyucu, beyazlatıcı, bozulmayı önleyici, nem tutucu, boya, aroma vs..."
  - Dr.Aidin Salih / Gerçek Tıp Kitabı

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır