395 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek Tarhanası +6 Ay 400 GR
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek İrmiği 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Organik Nar Sirkesi 500 ml

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792202989
91.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Türk mutfağının, özellikle salataların vazgeçilmez soslarından biri olan nar ekşisi, OrganikGurmem olarak tarafımızdan tüm organik koşullara uygun olarak üretilmektedir. Organik Nar Ekşisi, sofralarına organik lezzetler katmak isteyen kişiler mağazamızda yerini almakta.

Mağazamızda bulunan Organik Nar Ekşisi'ni bir de OrganikGurmem farkıyla deneyin. OrganikGurmem olarak Organik Nar Ekşisi üretimini şu şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm organik ürünlerimizde olduğu gibi hiçbir ilaç, katkı maddesi, koruyucu maddeler vb. içermemektedir. Organik tarım esaslarına uygun olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda organik tarım için en doğru zamanda toplanan narlardan üretilmektedir. Organik tarım esaslarına uygun narlardan üretilmekte olup, katkısız, koruyucusuz üretilip, filtre edilmeden şişelenerek besin değerleri korunarak sofralarınıza taşınmaktadır.

Net Miktar: 350 gr.

Organik Nar Ekşisi

OrganikGurmem'in organik ürünleri, her şişede aynı doğallık, lezzet ve kalite kriterleri esas alınarak üretilmektedir. OrganikGurmem olarak tüm organik üretimlerimizi, organik üretim koşullarına uygun olarak üretmekteyiz.

Nar, uzun yıllardır sağlık, bereket ve verimliliği simgeleyen bir meyve olarak kültürümüzde de yer almaktadır. Bu kültür sadece ülkemizde değil, çeşitli dünya ülkelerinde de geçerliliği olan bir inançtır. Nar, yetiştirildiği bölgeye göre farklı türlerde yetiştirilmesine rağmen aynı inanç kültürü devam ediyor.

Nar hem meyve olarak tüketilebilen hem suyu sıkılarak içilebilen hem de reçeli yapılarak tüketilen bir meyvedir. Bunların haricinde nar ekşisi üretiminin de temel taşını oluşturmaktadır. İnsan vücuduna birden çok faydası bulunan nar ekşisinin faydalarına az sonra değineceğiz. Önce nar ekşisi besin değerlerine bir göz atalım.

Besin Değerleri

  • Enerji (kcal/kj) 288/1205
  • Karbonhidrat (g): 72
  • Protein (g): 0
  • Yağ (g): 0
  • Şeker (g): 69
  • Tuz (mg): 4

Ürün Önerisi: Organik Nar Sirkesi

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Nar Ekşisi Faydaları

Vücuttaki iyi bakterilerin korunmasını sağlar.

Direnci artırır ve hastalıklara karşı vücudun daha dayanıklı olmasını sağlar.

Tansiyonun dengelenmesinde rol alır.

Kalp sağlığı için önemlidir.

Kalbi korur ve düzenli çalışmasında yardımcı olur.

Diyabetin kontrolünde etkilidir.

Organik Nar Ekşisi Fiyatı

Organik Nar Ekşisi fiyatı satış yapan kurumlara göre değişkenlik göstermektedir. Ekonomik koşulları ele aldığımızda elbette satın alacağımız besin ya da ürünlerin fiyatlarına dikkat ederiz. Ancak konu organik alışverişe geldiğinde besinlerin fiyatları kadar üretim koşulları da önemlidir. Organik alışverişlerde güvendiğiniz, bilindik yerlerden alışveriş yapmaya özen göstermekte fayda var. Neden mi?

Organik üretimin her aşamasında dikkat edilmesi ve uyulması gereken kurallar vardır. Marka kadar tüm bu işlemler ürün fiyatı ile ilgili belirleyici unsurlardır. Organik üretimlere bağlı olarak ürün fiyatlarımızı üretim şartlarına ve ekonomik koşullara uygun olarak belirliyoruz.

Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5