395 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek Tarhanası +6 Ay 400 GR
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek İrmiği 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Manda Yoğurdu 1 KG

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792204952
74.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Evet biliyoruz, evde kendi yoğurdunuzu yapmak biraz zor. Sebebi ise kıvam tutturmanın zor olması. Bu sorunla baş etmenize gerek yok artık çünkü OrganikGurmem olarak size doğal manda yoğurdu getiriyoruz. 

Doğal Manda Yoğurdu

OrganikGurmem bünyesinde katkı maddesiz tamamen geleneksel yöntemlerle doğal bir şekilde yaptığımız manda yoğurdu, doğal antibiyotik görevi gören bir gıdadır. Market raflarındaki çoğu yoğurt artık katkı maddeli, bu yüzden anne ve anne adayları genellikle manda yoğurdu tüketmeyi tercih eder oldu. Özellikle sağlık açısından pek çok faydası olan bu yoğurt; inek, koyun ve keçiye göre 2 kat daha fazla kalsiyum ve protein içermektedir. Vitamin ve protein deposu olan doğal manda yoğurdu, artık kolaylıkla erişebileceğiniz bir gıda.

Diğer yoğurtlara göre yüzde 60 kalsiyum, yüzde 40 daha çok protein içeren bu yoğurdun ayrıca kolesterolü de çok düşük. Vücudumuza sağladığı A ve E vitaminiyle, pek çok yararlı bakteriyi de içeriğinde barındırmaktadır. Diğer yoğurtlara göre ise daha çok beyazdır.

Ürün Önerisi: Doğal Koyun Yoğurdu

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Manda Yoğurdu Faydaları

OrganikGurmem bünyesinde katkı maddesiz tamamen geleneksel yöntemlerle doğa bir şekilde yaptığımız manda yoğurdu faydaları ile bilinmektedir. Resmen doğal antibiyotik görevi gören bu gıdanın içinde pek çok fayda gizli.

Yeni antibiyotiğiniz artık doğal

100 gram kadar doğal manda yoğurdu, ortalama 97 kalori bulundurur. İçeriğine baktığımızda fazlasıyla B12 vitamini içeren manda yoğurdu, resmen doğal bir antibiyotik özelliğine sahiptir.

Çocuklar için çok faydalı

Özellikle anne ve anne adayları için çok faydalı demiştik. Gerçekten de öyle! Çocuklarınız küçüklükten beri alerji riskine karşı, içinde barındırdığı laktoz oranının düşük olmasından dolayı alerjiye kesinlikle sebep olmamalıdır. Bununla birlikte çocuklarınızın bu yoğurdu tüketmesi onlar için çok faydalı olacaktır.

Kırmızı et yoksa manda yoğurdu var!

Aramızda kırmızı et tüketmeyen pek çok takipçimiz bulunuyor. Özellikle kırmızı et tüketmedikleri için ona eşdeğer besin arama çabaları da mevcut. İşte ona eşdeğer bir besin tam olarak şu an burada. Gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Kıvam olarak yoğun olduğu için doyurucu niteliği de taşımaktadır.

Enerjinizi yüksek tutun

Enerji bakımından yüksek bir besin olduğundan dolayı sizi gün boyu zinde tutmayı başaracaktır. Bununla birlikte sindirim sistemi ve bağırsaklarınızı düzene sokacaktır.

Yapılan araştırmalara göre bu harika gıda, kalın bağırsak kanseri riskini de oldukça azaltmaktadır.

Yağ oranı yüksek olan bu gıdanın kolesterol seviyesi neredeyse yok denecek kadar azdır.

İçeriğinde magnezyum, B12 vitamini ve çinko gibi yüksek besin kaynakları taşıyan bu gıda, kalp sağlığımız açısından oldukça önemlidir.

Tamamen hijyen kurallarına dikkat ederek doğal yollarla ürettiğimiz bu harika gıdayı güvenle sipariş verebilirsiniz.

Hamileler için çok faydalı

Uzmanların da dediği gibi, yaşamın her döneminde çok değerli fakat hamilelik döneminde daha da önemli. Besin içeriği açısından önemli protein ve kalsiyum kaynaklarından biri olan manda yoğurdu hamile kadınlar için çok önemli bir besin kaynağı. Anne karnında gelişimini tamamlamaya çalışan bebeklerin kemik ve diş köklerinin oluşması için gerekli kalsiyumu bol miktarda içermektedir.

Bildiğiniz üzere kalsiyum tüketimi, anne adayları için büyük önem taşımaktadır. Bebeğe kemik ve kafa gelişimi açısından sürekli kalsiyum akışı gerekli olduğu için tam olarak hamilelerin tüketmesi gereken bir gıdadır. Market raflarında bulunan katkı maddeli, üretiminde doğal bir süreçten geçmeyen yoğurtlara göre daha sağlıklı olan doğal manda yoğurdu, bebeğiniz için kilit rol oynayacaktır.

Bebekler, iskelet gelişiminin hızlı olduğu gebelik döneminde, kalsiyuma daha çok ihtiyaç duyar. Bu dönemde eğer anneler yeterince kalsiyum alamaz ise, sonraki yıllarda kemik erimesi olarak adlandırılan osteoropoz sorunu ile karşılaşabilirler. Bildiğiniz üzere kalsiyum vücudumuzdaki kas, kalp ve sinir sisteminin işlevlerini yerine getirme konusunda önemli rol oynar.

Manda Yoğurdunun Önlediği Hastalıklar

Manda yoğurdu, hamile kadınlara bağlı astım, yüksek tansiyon, bağırsak kanseri, diş çürümesi, böbrek taşı oluşumu ve kemik erimesini önleme gibi risklerde büyük yardım sağlar.

Sabah kahvaltınız sonrasında tüketilmesi, bağırsaklarımızın çalışmasına yardımcı olur. Özellikle anne adaylarının şikayet ettiği kabızlık sorununa bir tedavi olan yoğurt, bağırsklarda bulunan tehlikeli mikropların çoğalmalarını da önler.

İlgili Ürünler

Manda Yoğurdu 600 GR

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Manda Yoğurdu 600 GR
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5