Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Biscuit 300 G (6+ Months)
DÜKKAN KURYESİ
Organic Whole Wheat Flour 800 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Tarhana Soup 400 G
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Organic Grape Vinegar 500 Ml

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792200015
103.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Ingredients: Organic grape vinegar. Fermented vinegar has no expiration date. Vinegar mother can form over time. This means it is natural.Ingredients: Organic grape vinegar. Fermented vinegar has no expiration date. Vinegar mother can form over time. This means it is natural.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Organik Üzüm Sirkesi Faydaları

Sirke, kıvamı yoğun yapıda olan bir sıvıdır. Zayıflamak isteyenler için çok etkili olduğu bilinmektedir. Pek çok kişi sağlıklı bir şekilde kilo vermek için kullanmaktadır. Hızlı kilo verme konusunda yardımcı olan sirke, kas ve kemik yapısını da güçlendirerek gelişmesinde büyük katkı sağlar.

Vitamin ve mineral açısından yüksek değerlere sahip olan OrganikGurmem organik üzüm sirkesi, kas ve kemik yapısını kuvvetlendirmeye önemli ölçüde katkı sağlar. Yaşlanmayı da önemli ölçüde geciktiren yapıya sahip olan sirke, inanılmaz faydalara sahip bir sıvıdır.

 

 

 

Üzüm Sirke

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, üzüm sirke faydaları arasında yer alan en önemli detaylardan birisi de mide rahatsızlıkları. Mideyle ilgili rahatsızlıklara karşı büyük fayda sağlayan üzüm sirke; mide spazmı ve mide ağrısı yaşan kişilerin düzenli olarak kullandığı zaman bu sıkıntılardan kurtulduğu bilinmektedir.

Türkiye ve dünya ülkelerinde düzenli olarak tüketilen ve tüketilmesi de tavsiye edilen sirke üretimleri, yörelerine göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin sirke yapımında taze yaş ve kuru üzüm kullanılmaktadır. Genellikle yeşil salatalarsa, çorbalarda ve turşu yapımında kullanılan sirkeler, içeriğinde yüksek miktarda antioksidan madde bulundurur. Antioksidanlar ise vücudun ısınmasını sağlayarak, daha hızlı kilo vermeye yarar. Bu yüzden zayıflamak amaçlı kullanan kişiler, zayıfladığını belirterek çok fayda aldığını belirtmiştir.

Eski zamanlarda bile sık kullanılan ürünler arasında bulunan uzum sirke, aslında bir kültür haline gelmiştir. Vücutta büyük faydaları bulunduğu için pek çok yemeğe katılmaktadır. Bunların arasında turşu, çorba, salata bulunuyor. Bu ürünlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Emek gerektiren bir iş olduğu için yapımı uzun sürmektedir.

Sirke, vücutta bulunan ödemleri yok edici özelliklere sahip bir sıvıdır. Çağımızın en büyük hastalıklarından birisi olan baş ağrısı gibi sorunlara da büyük katkı sağlar. Bu konuda hatta başarısını tam anlamıyla kanıtlamış bir sıvıdır. Eğer siz de baş ağrısı yaşıyorsanız, bir tatlı kaşığı kadar üzüm sirkeli su tüketerek, baş ağrısından yaklaşık olarak 1 saat içinde kurtulabilirsiniz.

 

Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5