350 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

  • Organik Nar Ekşisi 340 gr
DÜKKAN KURYESİ

Organik Nar Ekşisi 340 gr

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792210557
86.50 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Organik Nar Ekşisi

Organik tarım esaslarına uygun şekilde yetiştirilmiş narlardan, katkısız, koruyucusuz bir şekilde filtre edilmeden şişelenerek ve besin değerleri korunadak ürettiğimiz organik nar ekşisi.

Mağazamızda bulunan Organik Nar Ekşisi'ni bir de OrganikGurmem farkıyla deneyin. OrganikGurmem olarak Organik Nar Ekşisi üretimini şu şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm organik ürünlerimizde olduğu gibi hiçbir ilaç, katkı maddesi, koruyucu maddeler vb. içermemektedir. Organik tarım esaslarına uygun olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda organik tarım için en doğru zamanda toplanan narlardan üretilmektedir. Organik tarım esaslarına uygun narlardan üretilmekte olup, katkısız, koruyucusuz üretilip, filtre edilmeden şişelenerek besin değerleri korunarak sofralarınıza taşınmaktadır.

Net Miktar: 340 gr.

Besin Değerleri

  • Enerji (kcal/kj) 288/1205
  • Karbonhidrat (g): 72
  • Protein (g): 0
  • Yağ (g): 0
  • Şeker (g): 69
  • Tuz (mg): 4

Organik Nar Ekşisi

OrganikGurmem'in organik ürünleri, her şişede aynı doğallık, lezzet ve kalite kriterleri esas alınarak üretilmektedir. OrganikGurmem olarak tüm organik üretimlerimizi, organik üretim koşullarına uygun olarak üretmekteyiz.

Nar, uzun yıllardır sağlık, bereket ve verimliliği simgeleyen bir meyve olarak kültürümüzde de yer almaktadır. Bu kültür sadece ülkemizde değil, çeşitli dünya ülkelerinde de geçerliliği olan bir inançtır. Nar, yetiştirildiği bölgeye göre farklı türlerde yetiştirilmesine rağmen aynı inanç kültürü devam ediyor.

Nar hem meyve olarak tüketilebilen hem suyu sıkılarak içilebilen hem de reçeli yapılarak tüketilen bir meyvedir. Bunların haricinde nar ekşisi üretiminin de temel taşını oluşturmaktadır. İnsan vücuduna birden çok faydası bulunan nar ekşisinin faydalarına az sonra değineceğiz. Önce nar ekşisi besin değerlerine bir göz atalım.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!

LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5