Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Biscuit 300 G (6+ Months)
DÜKKAN KURYESİ
Organic Whole Wheat Flour 800 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Tarhana Soup 400 G
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Organic Apple Cider Vinegar 500 Ml

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792200008
108.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Ingredients: Organic apple cider vinegar Fermented vinegar has no expiration date. Vinegar mother can form over time. This means it is naturalIngredients: Organic apple cider vinegar Fermented vinegar has no expiration date. Vinegar mother can form over time. This means it is natural

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Organik Elma Sirkesi Faydaları

Eski zamanlardan beri elma sirkesi yaraların iyileştirilmesi, metabolizma hızlandırılması, bağırsak güçlendirici ve ateş düşürücü gibi birçok alanda kullanılır. Özellikle elma sirkesi, hastalıkların önlenmesi ve bağışıklığın güçlendirilmesi için oldukça etkili bir üründür. OrganikGurmem Organik Elma Sirkesi; lezzeti ve şifayı en doğal yöntemlerle evinize taşır.

Bakteri Öldürücüdür

Ürettiğimiz doğal elma sirkesi, geçmiş yıllardan bugüne dek etkili bir dezenfekte ilacı olarak işlev görür. İçerisindeki asidik madde ile organik elma sikesi; bit ve mantar gibi birçok enfeksiyonun önlenmesinde etkilidir. Enfeksiyona yol açan zararlı bakterilerin önlenmesi için OrganikGurmem’in elma sirkesini mutlaka denemelisiniz.

Bembeyaz Dişler!

Organik elma sirkesi; diş yapısında lekelenmelere yol açan sigara, kahve ve çay gibi besinlerin diş minesinden temizlenmesini sağlayarak beyazlığa yardımcı olur. Doğal elma sirkelerini düzenli aralıklarla dişlerinize uygulayarak kısa zamanda beyaz dişlere kavuşabilirsiniz.

Kan Şekerini Düzenler

Organik elma sirkesi; kan şekerini düzenleyerek olası şeker hastalığının yaşanmasını önler. Tamamen sağlıklı olan bu gıda, şeker hastalığının önlenmesinde etkin doğal yöntemlerdendir.

Kilo Verdirir!

Organik elma sirkesi bünyede verdiği tokluk hissi ile fazla kiloların verilmesinde yardımcı olur. Özellikle göbek ve bel bölgesinde belirgin bir incelmeye sebep olan elma sirkesi, mideyi dengeleyerek acıkma hissini geciktirir. OrganikGurmem’in Organik Elma Sirkesini tüketerek siz de zayıflamanıza yardımcı olabilirsiniz.

Kansere Karşı Etkilidir!

Kanser hücrelerinin vücutta çoğalmasını engelleyerek, kansere karşı önleyici bir etki oluşturur. Antioksidan etkisi ile vücudun kansere karşı olan direncinin artmasını sağlar. Son zamanlarda tehlikeli ve sık rastlanan bir rahatsızlık haline gelen kanseri önlemek için OrganikGurmem’in bu ürünü gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. 

Cildin Doğal Kozmetiğidir

Katkı maddesiz elma sirkesi, içerdiği mineraller sayesinde cildin problemlerine karşı etkili bir cilt temizleyicidir. Cilde uygulandığında yaraların yok olmasını sağlayan sağlıklı elma sirkesi; yüzün sivilce ve akne üretimine karşı önleyici bir tutum sergiler.

İlgili Ürünler

Gum Sandarac Apple Vinegar 500 Ml
Turmeric Apple Cider Vinegar 500 Ml
Elma Sirkesi 500 ML

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Turmeric Apple Cider Vinegar 500 Ml
Gum Sandarac Apple Vinegar 500 Ml
Elma Sirkesi 500 ML
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5