Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Biscuit 300 G (6+ Months)
DÜKKAN KURYESİ
Organic Whole Wheat Flour 800 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Tarhana Soup 400 G
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Organic Black Seed Crackers 100G

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792204600
61.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Ingredients: Organic whole wheat flour(80%), Organic black seed(2,5%), Organic olive oil, water, salt. Allergens are underlined. May contain traces of milk, airy products, walnut, egg. Yeast-free..
Nutrition Facts/ 100g Energy (kcal) : 416 Carbohydrate (g): 72 Protein (g) : 11,3 Total Fat (g) : 8,05 Sugars(g) : 1,89 Salt (g) : 18,5

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Çörek Otlu Kraker

Çörek otu (Nigella), conjuge linoleik asit, thymoquinone, nigellone, melanthin, nigilline, damascenine, ve tannin içeren yağa sahip bir bitkidir. Kuzey Afrika ve Batı Asya’dan gelmekte olan çörek otu Mısır’da firavunlarca da çokça kullanılmıştır. Hatta bazı firavunların mezarında bile tekrar dirildiklerinde kullanmaları için çörek otu bıraktıkları bilinmektedir. Yıllardır, çoğu medeniyetlerce şifa niyetine kullanılır . İbn-i Sina, çörek otunun mucizevi özelliklerini keşfetmiş ve kitaplarında bolca yer vermiştir. İlerleyen zamanlarda onun kitabını okuyan insanlarca keşfedilen çörek otu, gerçek anlamda Orta Çağ’da tanınmaya başlamıştır.

Çeşitli hastalıklara iyi geldiğine dair olan çalışmalar deneyler ile kanıtlanmış olup bu çalışmalara ilgin makaleler çeşitli tıp dergilerinde yayınlanmıştır. Alternatif tıpta da kullanılan çörek otu, çeşitli yemeklerin içine de katılarak kullanılabilir. Özellikle unlu mamullerinin lezzet açısından tamamlayıcısıdır. Börek, poğaça, kraker gibi besinlerin üzerine ya da içeriğine koyulabilir. Organik Tam buğday çörek otlu krakerin içeriğini ; organik tam buğday unu (%80) , organik çörek otu (%2,5) , organik zeytinyağı, su, tuz oluşturmaktadır. Maya ihtiva etmez. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu madde içermez. Ayrıca hiçbir hayvansal girdi içermeyen ve zengin besin ögelerine sahip olan organik çörek otlu kraker aynı zamanda tamamen doğal içeriğe sahip olan maddelerin bir araya gelmesinden oluşmuştur.

Ara öğünlerde ya da öğünlerde tüketilebilir, lezzetli ve besleyici bir alternatif sağlar. Besin içeriği yüksek olduğundan atıştırmalık olarak çocuklara verilebilir ancak içeriğindeki maddelerden herhangi birine alerjisi olup olmadığına dikkat edilmelidir. Çörek otlu krakerin içeriğindeki organik tam buğday unu, organik tarımla üretilen buğdaylardan elde edilmiştir. Aynı şekilde, içeriğindeki organik çörek otu da güvenli tarımla üretilmiş olup tamamen doğaldır. İçeriğindeki organik tam buğday unu, lif yönünden zengindir ve çörek otunun da kan şekerini düzenleyici etkiye sahip olduğu bilindiğinden organik çörek otlu kraker, besleyici ve doyurucu bir alternatif sağlar. Karbonhidrat ve protein bakımından zengindir. Hayvan girdisi içermediğinden vegan beslenen insanlar gönül rahatlığıyla tüketebilirler. Organik tam buğday çörek otlu krakeri, fermuarlı paketi sayesinde bayatlamadan uzun süre tüketebilmeniz de mümkün.

İlgili Ürünler

Organic Cheese Crackers 100G
Organic Plain Cracker 100 Gr
Organic Tomato Crackers 100 G
Siyez Unlu Mahlepli Çubuk 5 Adet
Organic Whole Wheat Crackers 100 Gr
Organic Whole Wheat Crackers 100 Gr
Organic Whole Wheat Black Cumin Seed Crackers 100 Gr

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Organic Plain Cracker 100 Gr
Organic Whole Wheat Black Cumin Seed Crackers 100 Gr
Organic Cheese Crackers 100G
Organic Whole Wheat Crackers 100 Gr
Siyez Unlu Mahlepli Çubuk 5 Adet
Organic Whole Wheat Crackers 100 Gr
Organic Tomato Crackers 100 G
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5