395 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Pine Cone Syrup 280 G
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Tarhana Soup 400 G
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Semolina 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Eucalyptus Oil 20 Ml

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792203603
71.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Eucalyptus radiata cinsi ağacın yapraklarının distilasyonu sonucu elde edilen okaliptüs yağı. Hiçbir katı maddesi ve yapay koruyucu içermez, doğaldır.

Okaliptus Yağı

Okaliptüs, Avustralya'ya özgü bir ağaçtır. Ağacın yapraklarından okaliptüs yağı çıkarılır. Okaliptüs globulustan elde edilir. Okaliptüs genellikle aromaterapi sağlık yararları için bir difüzör ile uçucu bir yağ olarak kullanılır. Okaliptüs ağaçları, 50 fit yüksekliğe kadar büyüyen ve bazen Sakız Ağaçları olarak adlandırılan uzun, yaprak dökmeyen ağaçlardır. Okaliptüs radiata'nın ana kimyasal bileşenleri okaliptol ve alfa-terpineoldür, bu da onu temiz nefes alma ve açık hava yolları hissini teşvik etmek ve yatıştırıcı bir masaj deneyimi yaratmak için ideal bir yağ haline getirir.

Okaliptüs yağı, yüzeyleri ve soluduğunuz havayı temizlemek için yararlı bir takım tazeleyici etkilere sahiptir. Bazı araştırmalar, Okaliptüs yağının stresi azaltmada etkili bir yağ olduğunu gözler önüne sermiştir. Okaliptüs yağı nefesi tazelemek ve ağız sağlığına katkıda bulunmak için ağız çalkalama suyunda kullanılabilir.

Okaliptüs yağının tıbbi olarak kullanımdaki tarihi, bu bitkinin hem yapraklarını hem de köklerini ilaç amacı ile kullanan Avustralya yerlilerinin yaşadığı günlere dayanmaktadır. İngiliz sömürgeciler 1700'lerin sonlarına doğru Avustralya'ya göç etmeye başladıkları sıralarda, okaliptüs yağını hızlı bir şekilde benimsediler.

Aslında, doktor General John White 1788'de geldiğinde, günlüğündeki yazılarda okaliptüsle hemen ilgilenmeye başladığını yazmıştır. 1790'a gelindiğinde, bir litre okaliptüs yağını damıtmış ve test için İngiltere'ye geri göndermiş ve sonunda yaraları temizlemek ve ameliyattan sonra iyileşmeye yardımcı olmak için dezenfektan olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Okaliptus Yağı Kullanımı

Okaliptüs yağı, sivrisinekleri ve diğer böcekleri uzaklaştıran PMD adlı bir kimyasala sahiptir. Bu konuda kullanımı yaygın bilinen bir kullanım yöntemidir. Okaliptüs yağını herhangi bir sprey şişesinin içinde limon ve nane yağı ile karıştırın ve mutfağınızda ya da banyonuzda bulunan yüzeyleri silmek için kullanın. Nemlendiricinize bir damla Okaliptüs yağı ekleyin ve tazeleyici faydaları için cildinize uygulayın. Duş alırken elinize birkaç damla Okaliptüs yağı damlatın, burnunuzun üzerine koyun ve canlandırmak ve canlılığı desteklemek için derin nefes alın.

Okaliptüs yağını doğrudan şişeden bir koku alarak veya bir pamuk topuna veya havluya bir ila üç damla ekleyip ardından soluyabilirsiniz. Buharlı, sauna benzeri bir deneyim için banyonuza okaliptüs esansiyel yağı da ekleyebilirsiniz. Şampuanınıza birkaç damla okaliptüs yağı ekleyebilirsiniz. Veya 2-3 damla okaliptüs yağını bir taşıyıcı yağla birleştirin ve doğrudan saç derinize masaj yapabilirsiniz.

Fırçalamadan önce diş macununuza 1 damla okaliptüs yağı ekleyebilir veya 1 damla okaliptüs yağını zeytin veya hindistancevizi yağı ile seyrelterek ağız durulaması yapabilirsiniz. Ancak okaliptüs yağını asla yutmamalısınız.

Okaliptus Yağı Fiyatı

Organik Gurmem doğal okaliptüs yağı, piyasada bulunan benzerlerine göre oldukça uygun fiyatlar ile müşterilerin alımına sunulmuştur. En doğal ve geleneksel yöntemlerle elde edilen bu yağ kesinlikle bir fabrikasyon işlem görmemektedir.

İlgili Ürünler

Thyme Oil 20 Ml
Myrtle Leaf Oil 20 Ml
Organic Black Seed Oil 100 Ml
St. John'S Wort Oil 250 Ml
Frankincense Oil 10 Ml
Argan Yağı 10 Ml
Lavanta Yağı 10 Ml
Cedarwood Oil 20 Ml
Primrose Oil 20 Ml
Lavandula Stoechas Oil 20 Ml

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Hemidesmus Oil 50 Ml
Organic Black Seed Oil 100 Ml
Frankincense Oil 10 Ml
Udi Hindi Yağı Propolisli 50 ML
Nioli Yağı (Niaouli Yağı) 10 Ml
St. John'S Wort Oil 250 Ml
Thyme Oil 20 Ml
Organic Coconut Oil 150 G
Acı Kavun Yağı 50 ML
Udi Hindi Yağı Fitoterapatik 50 ML
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5