Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Biscuit 300 G (6+ Months)
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Tarhana Soup 400 G
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Semolina 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Myrtle Leaf Oil 20 Ml

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792203719
175.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Myrtus Commurris cinsi mersin bitkisinin distilasyonu ile elde edilen uçucu yağ; mersin yaprağı yağı.

Mersin Yaprağı Yağı

Organik mersin yaprağı yağı, Myrtus communis'in yapraklarından ve dallarından damıtılan bir yağdır. Mersin yaprağı yağı, herhangi bir aromaterapi tarifine parlaklık katan taze, tatlı ve kafurlu bir aromaya sahiptir. Bir aşk amblemi sayılan mersin dalları düğün törenlerinde kullanılmıştır. Karanfil, zencefil, bergamot veya biberiye yağı ile iyi karışır.

Mersin yaprağı yağı, taze, kafurlu, baharatlı ve çiçeksi-otsu bir kokuya sahip, soluk sarı ila turuncu-sarı renkli hareketli bir sıvıdır. Mersin, birçok dalı, kahverengimsi kırmızı kabuğu ve küçük sivri uçlu yaprakları olan, 3-7 metre arasında, yaprak dökmeyen bir çalı veya küçük ağaçtır. Güzel kokulu beyaz veya pembemsi çiçekleri vardır. Akdeniz bölgesi ve batı Asya'ya özgüdür. Eski Persler, mersin'i kutsal bir bitki olarak görüyorlardı. Mersin, Yahudiler için sevgi ve barışın bir simgesiydi ve Yunanlılar tarafından kutsal kabul ediliyordu. 16. yüzyılda yapraklar ve çiçekler, 'melekler' suyu olarak bilinen bir cilt losyonunun ana bileşeniydi.

Ürün Önerisi: Sarı Kantaron Yağı

Bu uçucu yağ M. communis'in yaprak ve dallarının buharla damıtılmasıyla üretilir ve bazı yerlerde çok güzel kokulu olan çiçekleri de içerir. Bu, çeşitli bölgelerdeki mersin yağları arasındaki önemli farkı açıklayabilir. Yağımız toksik değildir, tahriş edici değildir ve hassaslaştırıcı değildir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Yağımız, arındırıcı, temizleyici, tazeleyici ve canlandırıcı özelliklere sahiptir. Duygusal olarak arındıran, kendini yenilgiye uğratan duyguları ve bağımlılıkları dizginleyen bir yağ olduğu söylenir. Yağımız, bergamot, misk adaçayı, karanfil, çördük, okaliptüs, zencefil, lavanta, nane, biberiye, nane, kekik ve çay ağacı ile iyi uyum sağlar.

Mersin Yaprağı Ne İşe Yarar?

Modern aromaterapide, bu yağımız esas olarak solunum rahatsızlıkları ve cilt bakımı için kullanılır. İçeriğinde bulunan bazı bileşenler nedeniyle çocuklarda ve yaşlılarda özellikle öksürük ve göğüs şikayetlerinin tedavisinde kullanıma uygun nazik bir yağ olarak kabul edilir. Ağız çalkalama suyunda kullanılırsa, bu yağ diş etlerinin büzülmesini sağlar ve dişler üzerindeki tutunmasını güçlendirir. Mersin yağı, özellikle beyaz başlı ağrılı çıbanların olduğu kötü akne vakalarında da çok etkilidir. Bu mucizevi yağ, kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur.

Mersin Yaprağı Fiyatı

Mersin yaprağı yağı fiyatı piyasaya göre oldukça uygun fiyatlar ile müşterilerine sunulmaktadır. Organik Gurmem online sipariş ve kaliteli hizmet garantisi ile bu organik yağı kapınıza kadar gönderiyor.

İlgili Ürünler

Frankincense Oil 10 Ml
Argan Yağı 10 Ml
Lavanta Yağı 10 Ml
Nioli Yağı (Niaouli Yağı) 10 Ml
Udi Hindi Yağı Propolisli 50 ML
Nane Yağı 10 Ml
Hemidesmus Oil 50 Ml
Tatlı Badem Yağı 10 Ml
Palmarosa Oil 10 Ml
Tamanu Oil 10 Ml

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Hemidesmus Oil 50 Ml
Organic Black Seed Oil 100 Ml
Frankincense Oil 10 Ml
Nioli Yağı (Niaouli Yağı) 10 Ml
St. John'S Wort Oil 250 Ml
Udi Hindi Yağı Propolisli 50 ML
Lavanta Yağı 10 Ml
Organic Coconut Oil 150 G
Nane Yağı 10 Ml
Okaliptus Yağı 10 ML
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5