395 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Pine Cone Syrup 280 G
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Tarhana Soup 400 G
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Semolina 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Rosehip Seed Powder 120 Gr

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792207120
47.50 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Doğada organik olarak kendiliğinden yetişen kuşburnu meyvelerinin toplanması sonrasında kuşburnu çekirdeği tozu meyve çekirdeklerinin taş değirmenlerde geleneksel yöntem ile öğütülmesi sayesinde üretilmektedir. İdeal bir paket içerisinde bulunan bu toz C vitamini içeriği ile zengin bir yapıya sahip olurken, içeriğinde hiçbir katkı maddesi veya yabancı koruyucu madde içermemektedir.

 

İçindekiler: Öğütülmüş Kuşburnu Çekirdeği Tozu

Net Miktar: 700 gr

Besin Değerleri (100 g)

  • Enerji (kcal): 120
  • Karbonhidrat (g): 21
  • Protein (g): 4
  • Yağ (g): 2
  • Lif (g): 3
  • Kalsiyum (mg): 17

 

Kuşburnu Çekirdeği Tozu

Kuşburnu özellikle kış çayları hazırlamak için en fazla tercih edilen doğal meyvelerden biri olarak içeriğinde çok zengin oranda C vitamini bulundurmaktadır. Bu vitamin aslında kuşburnu meyvesinin kurutulması ve dört mevsim kullanılması sayesinde de elde edilebildiği gibi kullanıldıktan sonra atılan meyvelerin daha değerli bir şekilde tüketime sunulması da planlanmıştır. Bu bağlamda taze meyvelerin içerisinden alınan çekirdeklerin öğütülmesiyle bol C vitamini içeriği sağlayan kuşburnu çekirdeği tozu elde edilmiştir.

Kuşburnu genel kullanımda en sık çay olarak tercih edilirken, bazen kurutulmuş meyveler kuruyemiş gibi de tüketilmektedir. Fakat içeriğindeki yüksek vitamin değerlerinin daha güçlü bir şekilde alınabilmesi açısından kuşburnu çekirdeği tozu çok daha yaygın ve özel bir kullanım oluşturmaktadır. Çünkü bu ürün birçok farklı şekilde istediğiniz herhangi bir gıdada ek bir madde olarak veya lezzet katırcı bir ayrıntı olarak kullanılabilir.

Kuşburnu çekirdeği tozu örnek olarak yetişkinler için daha fazla tüketilen bir gıda olmasıyla birlikte her gün birkaç tatlı kaşığı miktarı ile düzenli şekilde tüketilebilir. Bu tüketimde sadece su içerisine katılması ile birlikte her gün kullanıldığında günlük C vitamini ihtiyacını karşılamak için kimyasal ve sentetik ürünler yerine doğal bir tercih olarak fayda sağlayacaktır. Tüketimde daha lezzetli ve keyifli bir sonuç elde edilmesi açısından da bazen su içerisine katılarak karıştırıldıktan sonra hafif bir bal, pekmez veya farklı meyve suyu eklenerek de tüketilmektedir.

Bilinçli olarak sadece C vitamini katkısını almak açısından bu şekilde bir tüketim yöntemi bulunsa da kuşburnu çekirdeği tozu aslında birçok farklı tarif içerisinde kullanıldığında da bu fayda dolaylı şekilde rahatlıkla elde edilebilir. Örneğin, günlük olarak hazırladığınız tüm salatalarda, meşrubatlar, soğuk içecekler veya kahvaltılık tarifler içerisinde bu meyve tozunu kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Ürün Önerisi: İğde Çekirdeği Tozu

 

Kuşburnu Çekirdeği Tozu Satın Al

Gündelik olarak kullanılabilecek doğal bir gıda takviyesi olarak kuşburnu çekirdeği tozu doğal yöntemler ile taş değirmende öğütüldüğü için içeriğindeki mineral ve vitamin yapısını hiçbir zaman kaybetmez. Yani Organik Gurmem tarafından size sunulan bu ürün, tereddütsüz bir şekilde elde edeceğiniz faydayı düşünerek her zaman keyifli bir tüketim için tercih edilebilir.

Yılın her döneminde taze ve güvenilir şekilde sizlere sunulan kuşburnu çekirdeği tozu katkısız ve koruyucu madde içermeyen yapısıyla kapaklı cam kavanoz içerisinde kolaylıkla muhafaza edilebilir. Bu sayede sadece bir tatlı kaşığı kullanım ile birlikte salatalarda, yemeklerde, tatlılarda veya içeceklerde kullanılarak bu doğal meyvenin önemli katkılarını elde edebilirsiniz.

Benzeri tarzdaki ürünleri incelemek için Gıda Takviyesi kategorimize göz atmayı unutmayın.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5