Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Biscuit 300 G (6+ Months)
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Tarhana Soup 400 G
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Semolina 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Üzüm Pekmezi 640 Gr

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792206277
104.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Geleneksel tarım yöntemleri kullanarak, genetiği korunmuş ve besin değerleri bozulmamış ilaçsız ve katkısız meyvelerden üretilmiş, şeker ilavesi bulunmayan, herhangi bir tatlandırıcı ve katkı maddesi içermeyen üzüm pekmezi.

Net Miktar: 640 GR

Menşei: Türkiye

Besin Değerleri (100 g)

  • Enerji (kcal/kj): 290/1214
  • Karbonhidrat (g): 73
  • Protein (g): 0
  • Yağ (g): 0,1
  • Doymuş Yağ (g): 0
  • Şeker (g): 72
  • Tuz (g): 0,1

Üzüm Pekmezi

Üzüm pekmezimiz, oldukça lezzetli bir besin olmakla birlikte yüksek oranda enerji içermektedir. İçeriğinde herhangi bir katkı ve koruyucu madde içermemekle birlikte ilave şeker kullanılmadan tamamen üzüm meyvesinden üretilmiştir. Doğal ve katkısız üzümlerle şeker ilavesiz olarak hazırlanan pekmezimizi hem sade olarak tüketebilir hem de harika tariflerinize katarak çok güzel lezzetler yakalayabilirsiniz.

Pekmezimiz, geleneksel tarım yöntemleri kullanılarak, genetiği korunmuş olan katkı maddesi ve koruyucu içermeyen üzüm meyvesinden üretilmiştir. Şeker ilavesi bulunmayan pekmezimiz, herhangi bir tatlandırıcı ve katkı maddesi içermemektedir.

Ürün Önerisi: Keçiboynuzu Pekmezi

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Üzüm Pekmezi Fiyat

Mevsimi geldiğinde taze bir şekilde tükettiğimiz üzümler, bildiğiniz üzere kış aylarında sofralarımıza inanılmaz bir lezzet katmaktadır. Siz de bizimle aynı fikirdesiniz öyle değil mi? Özgün bir tadı olan ve ailelerin vazgeçilmez besinleri arasında yer alan üzüm pekmezi fiyat açısından da oldukça uygun bir pekmezdir. Evlerde de rahatlıkla yapılabilen pekmezi bir de OrganikGurmem'den deneyin. Çünkü sizlere sunduğumuz pekmezimiz tamamen meyveden yapılmış olmakla birlikte aynı zamanda katkı maddesi ve koruyucu içermez. Şeker ilavesi de bulunmayan üzüm pekmezi fiyatı ise sizlere en uygun haliyle sunulmuştur.

Üzüm, taze haliyle bizlere doğanın sunduğu en önemli lütuflardan birisidir. Geçmişten günümüze kadar şifa deposu olarak karşımıza çıkan üzüm pekmezi fiyat açısından hem uygun, hem sağlıklı hem de bir o kadar lezzetlidir. Ailelerin yemek alışkanlıkları arasında bulunan ve nesilden nesile aktarılan pekmezimiz, sağlık açısından çok faydalıdır. Hem kahvaltılar da hem de gün içinde tariflerde kullanabileceğiniz pekmezimizle ilgili derin bilgilere değinelim...

İçeriğinde bol miktarda vitamin ve mineral bulunan pekmezimiz, uzmanlar tarafından da sıklıkla dile getirilmiştir. Kendiniz de yapabilirsiniz fakat OrganikGurmem'in sizlere sunduğu bu pekmezi katkı ve koruyucu madde içermemektedir. Soğuk kış günlerinde enerjinizi yerine getirmeye yarayan pekmezimizi yiyenler genellikle memnun kalmakla birlikte her ay tekrar sipariş etmektedir.

Üzün Pekmezi Fiyatları

Ortalama üzüm pekmezi fiyatları halka pahalı geliyor olsa da OrganikGurmem olarak en uygun haliyle sizlere sunmaya çalışıyoruz. Besin değerleri oldukça yüksek olan pekmezimiz, hızlı bir şekilde enerji veren bir yapıya sahip olduğu için daha çok kış aylarında tüketilmektedir. Fakat bu yaz aylarında tüketilmeyeceği anlamına gelmiyor. Elbette yaz aylarında da tüketiliyor fakat kış aylarında daha bir sağlıklı olmaktadır.
Pekmezimiz yüksek oranda kalsiyum, magnezyum ve potasyum içermekle birlikte oldukça zengin besin değerlerine sahiptir. Vitamin ve mineral açısından değerli olan pekmezimiz, vücudun hastalıklara karşı dirençli olmasına katkı sağlar. Enerji kaynağı olarak karşımıza çıkan pekmezimiz, kolay bir şekilde kana karışır ve insan vücudunun ihtiyaç duyduğu enerjiyi anında yakalamasına yardımcı olur.

Diğer pekmez türleri gibi kan yapıcı etkisiyle karşımıza çıkan pekmezimizle ilgili en çok sorulan sorulardan birisi de üzüm pekmezi kan yapar mı olmuştur. Pekmezimizin içeriğinde bulunan yoğun miktardaki demir minerali sayesinde hem demir oranı yüksek hem de kansızlığa karşı oldukça etkilidir.

Yaşlanma karşıtı olan pekmezimiz, aynı zamanda yaşlanmanın olumsuz etkilerini de azaltmaya destek sağlamaktadır.

Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5