Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Biscuit 300 G (6+ Months)
DÜKKAN KURYESİ
Organic Whole Wheat Flour 800 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organic Baby Tarhana Soup 400 G
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

Non Alkalized Cocoa Powder 200 G

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 8682792200749
91.50 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Ingredients: 100% Non Alkalized Cocoa Powder Additive-free & Preservative-free.
Nutrition Facts/ 100g Energy (kcal) : 353 Carbohydrate (g) : 19,52 Protein (g) : 27,8 Fat (g) : 17,8 Phosphorus (mg) : 734 Potassium (mg) : 1524

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Ham Kakaonun Faydaları

Ham Kakao

OrganikGurmem Ham Kakao tozu, vücudun enerji desteği için gerekli olan çinko, karbonhidrat, protein, demir ve sodyum gibi tüm mineralleri içerir. Yüksek tansiyon, kolestrol, kabızlık, obezite, diyabet, astım, kronik yorgunluk gibi hastalıkları önleyici etkisi bulunan kakao; kanser ve beyinde oluşan hasarların tedavi sürecinde kullanılan bir üründür.

Bolca Magnezyum!

Öönemli bir magnezyum kaynağıdır. Ham kakao tozu içerdiği magnezyum minerali ile kas ve sinir sisteminin düzenlenmesinde önemli rol oynar. Önemli bir magnezyum kaynağı olan ham kakao, adet sancısı, çarpıntı ve idrar yolu enfeksiyonu gibi ciddi rahatsızlıkların önüne geçer.

Kansere Savaş Açar

Ham kakao, kanser hastalığının tedavi sürecinde zararlı hücrelere savaş açan önemli bir besindir. Vücuttaki önemli hastalıklara neden olacak radikal virüsleri bünyeden uzaklaştırdığı ve vücuda girişi karşısında bir duvar oluşturduğu bilinmektedir. Kanser gibi önemli hastalıkların önlenmesi için tercih edebilirsiniz.

Antidepresan Etkisi

Ruh ve sinir hastalıklarının önlenmesinde etkin bir besin olduğu ve stresi azalttığı kanıtlanmıştır. Vücuttaki mutluluk hormununu destekleyici bir etkisi bulunan bu gıda, güçlü bir doğal antidepresan kaynağıdır.

Yorgunluğu Önler

Günlük yaşam temposunda yorgunluk başımızın belası haline gelir. Anandamid ve feniletilamin gibi maddelerin beyin tarafından salınım sürecini hızlandırarak, kronik yorgunluğun önlenmesine yardımcı olur.

Zayıflamaya Yardımcı

Zayıflama yolunda olan bireylere yardımcı olan önemli bir besindir. Lif kaynağı bakımından oldukça zengin olan bu gıda; bağırsak florasının korunmasında önemli rol oynar ve kabızlık, sindirim sistemi rahatsızlıkları gibi belirtilerin önüne geçer. Zayıflamak için önemli bir besin kaynağı olan bu harika gıda; metabolizmayı hızlandırarak fazla kilolardan kurtulmayı sağlar.

Sağlıklı Beyin Gücü

Beyni ve beyne giden sinir hücrelerini beslediği bilinir. Beyindeki sinir hücrelerinin sağlıklı çalışması için ihtiyaç olan flovonodi maddesi bakımından zengin olan kakao, beynin hızlı çalışmasını ve sağlığını korumasını sağlar.

Damar Tıkanıklığını Önler

Kan damarlarının tıkanıklığının önlenmesi ve elastikiyetinin sağlanmasında önemli olan flavonodi besin kaynağını içeren kakao; hücre yenilenmesinde etkin rol oynar. Kan düzeyinin de düzenlenmesini sağlayarak, tansiyon ve kalp rahatsızlıklarının önüne geçer.

İlgili Ürünler

2'li Ham Kakao 200 Gr +6 Ay
Ham Kakao Yağı 240 GR
Ham Kakao ve Kakao Yağı

Bu Kategorinin En Çok Satanları

2'li Ham Kakao 200 Gr +6 Ay
Ham Kakao Yağı 240 GR
Ham Kakao ve Kakao Yağı
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5