SEÇİMİ DARALTIN
 • Markalar
 • Stok Durumu
 • Fiyat Aralığı
Hızlı Arama
banner

  Organik Kahvaltılıklar

  Kahvaltı masanızda yediğimiz kahvaltılık ürünlerin çoğunu bakkal veya market zincirlerinden satın alıyoruz. Çoğu fabrikalarda üretilen kahvaltılık ürünlerin çoğunda kimyasal koruyucu maddeler bulunduğu için, sağlık açısından pek yararlı değiller. Bunun aksien organik kahvaltılık ürünler, hiçbir koruyucu madde içermez ve doğal olmayan katkı maddeleri bulundurmaz. OrganikGurmem.com'da bulunan doğal kahvaltılıklar, tohum aşamasından sofralarımıza gelene kadar doğal kalmaya devam eder, katkı maddesi içermez.

  Doğal Kahvaltılıklar

  Doğal kahvaltılıklar, yetişme esnasında market zincirlerindekinin aksine ilaç kullanılmadan üretilir. Kimyasal maddeler kullanılmadığı için, hazmedilmesi kolay olur. OrganikGurmem.com olarak, devlet tarafından belirlenen standartlara uyarak üretimini yapıyor ve sofralarınıza kadar taşıyoruz. Doğal kahvaltılık ürünlerimiz, depolama ve paketleme işlemlerinde bile koruyucu ve kimyasal bileşenlerin kullanılmamasına dikkat edilmektedir. Sağlığınızı koruyun, organik kahvaltıdan vazgeçmeyin.

  banner
  banner
  banner
  Kapıda Ödeme Kolaylığı
  Kolay İade & Değişim
  Güvenli Alışveriş
  Hızlı Kargo

  Niçin beslenmede organik gıda önemli?

  "Günümüzde, dünya gıda endüstrisinde, bir yıl içinde binlerce çeşit ve milyonlarca ton katkı maddesi kullanılıyor. Hazır gıdaları tüketmekte sakınca görmeyen bir insan her gün yaklaşık 2000 çeşit katkı maddesi tüketiyor: Tatlandırıcı, tat verici, kıvam koruyucu, kıvam artırıcı, renk koruyucu, beyazlatıcı, bozulmayı önleyici, nem tutucu, boya, aroma vs..."
  - Dr.Aidin Salih / Gerçek Tıp Kitabı

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır