250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Himalaya Tuz Lambası

  • OG natural
  • Ürün Kodu: 8682792205713
91.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Tuz madenlerinden doğal bir şekilde elde edilen kaya tuzunun oyulması sonrasında içerisine yerleştirilen bir lamba vasıtasıyla oluşturulan tuz lambası tamamen organik ve başka hiçbir katkı maddesi bulundurmayan önemli faydalar sağlayan dekoratif bir üründür.

 

Net Miktar: 2/3 Kg.

 

Tuz Lambası

Tuz, insan vücudunun en önemli bileşenlerinden biri olmakla birlikte yine vücutta eksilme gösterdiği için düzenli bir şekilde vücuda alınmalı ve bu noktada seçilen tuzun sağlıklı olması önemsenmelidir. Tuz, insan vücuduna özellikle iyot, sodyum ve klor gibi minerallerin katılmasını sağlarken, aslında tuzun faydalarını elde etmek açısından gıda olarak tüketmek dışında yöntemler de tercih edilebilir. Örneğin, bu yöntemlerden biri olan tuz lambası bulunduğu ortamda etrafa iyon dağıtımı gerçekleştiren, hem dekoratif hem de faydalı bir eşyadır.

Aslında tuz lambası Himalaya bölgesindeki tuz madenlerinden çıkarılan kaya tuzlarında uygun geometriye sahip kayaların hafif bir oyma işlemi ile şekillendirilmesi sayesinde üretilir. Bu dekoratif lambalar alt kısmında bulunan ahşap bir kaide üzerinde elektrik bağlantısı ile çalışır. Bu sayede de isterseniz başucunda isterseniz bir masa üstünde veya odanızın herhangi bir köşesinde bu lambayı kullanmayı tercih edebilirsiniz.

 

Ürün Önerisi: Pramit Yeşil Kolye Ucu

 

Himalaya Tuz Lambası

Himalaya tuzu bilindiği üzere birkaç yıl öncesine kadar Türkiye'de çok popüler bir yapıya sahip olmuştur. Bugün evlerde yer alan popüler iyotlu tuzlar yerine daha faydalı bir yapıya sahip olduğu için seçilmeye başlanmıştır. Mutfaklarda pembe rengi ile faydalı bir yapıya sahip olduğu için seçilen Himalaya tuzu dekoratif bir tuz lambası açısından da kullanılan bir yapıya sahiptir. 

Bu dekoratif lamba aslında aynı zamanda ampulün ısısı ile birlikte tuz içerisindeki iyonların etrafa dağıtılmasını sağlar. Bu sırada de havada bulunan moleküller ile birleşen bu iyonlar ortamda daha temiz bir havanın oluşmasını sağlarken, siz bu lambanın çalıştığı ortamda nefes aldıkça faydalı elementleri de vücudunuza alabilirsiniz. İfade edildiğine göre bu lambanın yaydığı elementler sayesinde de vücutta bazı rahatsızlıklara karşı fayda edilmektedir.

Tuz lambası ürününün özellikle alerjik rahatsızlıklar, astım hastalıkları, guatr, migren, mevsim hastalıkları veya horlama gibi birçok sorunda ortama yaydığı enerji ile fayda oluşturduğu düşünülmektedir. Uyuduğunuz, çalıştığınız, dinlediğiniz veya televizyon izlediğiniz ortamda bulunabilecek bu lamba daha enerjik bir yapıyla stresi ve yorgunluğu azaltacak şekilde kullanılabilir.

 

Tuz Lambası Fiyatları

İthal bir ürün olmakla birlikte Himalaya tuzu temin edildikten sonra ülkemizde üretilen veya direkt olarak bu ülkede üretildikten sonra ülkemize gelen tuz lambası genellikle kilo ağırlığına bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Organik Gurmem tarafından size sunulan bu dekoratif ürün, ortalama olarak 2-3 kilogram aralığında bir ağırlık oluştururken, bu miktara bağlı şekilde de fiyat belirlemesi yapılmıştır. Bu kapsamda çok uygun bir fiyat ile elde ettiğiniz bu dekoratif ürünü aynı zamanda sağladığı faydalar ile birlikte çocuk odası, yatak odası, salon, ofis ve çalışma odası gibi her alanda kullanabilirsiniz.

Birbirinden farklı şekillerde olan Doğal Taşlar için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Pramit Akik Kolye Ucu
DÜKKAN KURYESİ
Akik Kolye
DÜKKAN KURYESİ
Ametist Bileklik
DÜKKAN KURYESİ
Akik Bileklik
DÜKKAN KURYESİ
Pramit Yeşim Kolye Ucu
DÜKKAN KURYESİ

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Pramit Yeşim Kolye Ucu
DÜKKAN KURYESİ
Akik Kolye
DÜKKAN KURYESİ
Pramit Akik Kolye Ucu
DÜKKAN KURYESİ
Akik Bileklik
DÜKKAN KURYESİ
Ametist Bileklik
DÜKKAN KURYESİ

LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk tüketim ürünü olduğu için sadece Organikgurmem araçlarıyla belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilç seçiniz.
setifikalı organik ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır