SEÇİMİ DARALTIN
 • Markalar
 • Stok Durumu
 • Fiyat Aralığı
Hızlı Arama
banner

  Doğal Fermente Ürünler

  Bağırsak sağlığımızı korumanın en iyi yöntemlerinden birisi fermente gıdalardan geçer. Peki doğal fermente ürünler ne anlama geliyor? Fermantasyon, karbonhidratları organik asitlere veya alkole dönüştürmek için bakteri gibi mikroorganizmaların kullanılması süreci anlamına gelir. Organik fermente gıdalar tüketmeniz, mide ve bağırsak sisteminizi destekler. Fermente ürünlerde bulunan bu yararlı bakteriler, kalın bağırsağınızda yaşayarak hastalıklara neden olabilecek mikroplarla savaşır.

  Fermente Gıdalar

  Fermente gıdalar, diyetlerimize yardımcı olmakla birlikte özellikle sindirimi zor olan laktozun içinde bulunan mikrobesinlerin parçalanmasına yardımcı olmaktadır. Göbek şişmesini engelleyerek mide-bağırsak sıkıntılarını büyük ölçüde azalttığı görülmüştür.

  banner
  banner
  banner
  Kapıda Ödeme Kolaylığı
  Kolay İade & Değişim
  Güvenli Alışveriş
  Hızlı Kargo

  Niçin beslenmede organik gıda önemli?

  "Günümüzde, dünya gıda endüstrisinde, bir yıl içinde binlerce çeşit ve milyonlarca ton katkı maddesi kullanılıyor. Hazır gıdaları tüketmekte sakınca görmeyen bir insan her gün yaklaşık 2000 çeşit katkı maddesi tüketiyor: Tatlandırıcı, tat verici, kıvam koruyucu, kıvam artırıcı, renk koruyucu, beyazlatıcı, bozulmayı önleyici, nem tutucu, boya, aroma vs..."
  - Dr.Aidin Salih / Gerçek Tıp Kitabı

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır