300 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

  • Fermente Dana Sucuk 470-550 GR
DÜKKAN KURYESİ

Fermente Dana Sucuk 470-550 GR

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 2701001
78.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet
Antibiyotik analizli mera hayvanlarının etlerinden, koruyucu, nitrit, nitrat ve E kodlu katkılar içermeyen, ısıl işlem görmeden fermantasyon ile eski usül ürettiğimiz tek hayvan

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Fermente Dana Sucuk

Sucuk kokusuna hangimiz gönlümüzü kaptırmıyoruz ki? Özellikle besin değerleri açısından yüksek ve hijyenik koşullarda hazırlanmış sucuklar hem lezzet hem de sağlık açısından olukça doyurucu bir nitelik taşıyor. Antibiyotik analizli mera hayvanlarının etlerinden, koruyucu, nitrit, nitrat ve E kodlu katkılar içermeyen, ısıl işlem görmeden fermantasyon ile eski usül ürettiğimiz besin değeri yüksek, faydalı tek hayvan doğal fermente dana sucuk gıdamızı mutlaka deneyin. 

Doğal Fermente Dana Sucuk

Yıllardır süren doğal üretim serüvenimizi katkısız ve sağlıklı ürünlerimizi el değmeden hazırlayarak sizlerle buluşturuyoruz. ECOLONİ (ekolojik üretici kolonisi) üyesi işletmemizde benimsediğimiz sağlık prensibimiz ile her ürünümüzü hijyen koşulundan geçiriyoruz. Doğal ve sağlıklı ürünlerimizin üretimini besin değeri yüksek gıdalardan elde ediyor ve tüketim yönünden faydalı ürünler elde ediyoruz. Doğallık yolunda tüm ürünlerimizi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Organik Gurmem dana sucukları doğal fermente koşullar ile elde edilir ve herhangi bir katkı müdahalesine tabii tutulmaz. Fermente dana sucukları hazırlanırken hiçbir koruyucu katkı maddesi veya renklendirici kullanılmaz. İnsan sağlığını önemseyen politikamız ile sucuklarımız ışın işlemi görmeyen baharatlar ile taçlandırılır ve 84 mineral içeren doğal Çankırı kaya tuzu ile değerlendirilir.

Ürün Önerisi: Manda Sucuğu

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
a**** *****
18 Aralık 2020
Bu sucuk başka sucuk

Fermente Dana Sucuk Faydaları

Fermantasyon işlemi, bağırsak içerisine doldurulan sucukların doğal yollarla bekletilerek olgunlaştırılması işlemidir. Fermantasyon işlemi, doğal yollarla elde edilen ve besin değerleri yüksek sucukların üretimi için gerçekleştirilen bir yöntemdir. Doğru ve düzenli kullanılan dana sucuğunun içerisindeki A, B, B6, B12, E, D ve C vitaminleri sayesinde cilt yaşlanmasını önlediği, beyin fonksiyonlarını güçlendirdiği ve bağışıklığı güçlendirdiği bilinir.

Gözleri Güçlendirir

Organik Gurmem Fermente Dana Sucuk, içerisinde bulunan A vitamini ile göz sağlığının desteklenmesinde yardımcı olur. Doğal ve fermente sucukların tüketimi besin değerleri bakımından zenginliği ile birçok fiziksel fonksiyonun gelişiminde önemli rol oynar.

Hastalıkları Önler

Organik Gurmem Fermente Dana Sucukları içerisinde bulunan ışıl işlemi görmemiş faydalı baharatlar sayesinde bağışıklığın güçlenmesini sağlar ve hastalıkların önlenmesinde etkin rol oynar. Sindirim sistemini destekleyen fermente dana sucuk, mide problemlerini önler ve olası şişkinliklerin önüne geçer. Organik Gurmem Fermente Dana Sucuk içerisinde bulunan baharatlar sayesinde bağırsakların çalışmasını kolaylaştırır ve ödem söktürücüdür.

Kemik Sağlığını Korur

Fermente Dana Sucuklar Omega-3 içeriği dolayısıyla aizemir ve parkinson gibi rahatsızlıkların büyük ölçüde önüne geçer. İçerisindeki selenyum, demir, kalsiyum, fosfor, çinko ve magnezyum ile kemik gelişiminde olumlu rol oynar. Aynı zamanda çocukların kemik gelişimini destekler ve olası kemik erimesi gibi problemlerin önüne geçer.

Hücreleri Yeniler

Fermente dana sucuklar içerisinde bulunan yüksek oranda besin değerleri ile hücre yenilenmesini destekler. Hızlandırdığı hücre yenilenmesi sayesinde yaşlanmanın önüne geçer. Aynı zamanda Organik Gurmem Fermente Dana Sucukları tırnak, saç ve kirpiklerin sağlıklı görünmesinde önemli rol oynar.

Proteini Zengin!

Fermente Dana Sucukları protein bakımından oldukça zengindir. İçerdiği yüksek protein değerleri ile vücudun direncine katkıda bulunan fermente dana sucukları, kas gelişimine destek olur ve yüksek oranda enerji verir. Vücudun verdiği halsizlik ve yorgunluk gibi problemleri ortadan kaldırır.

LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk tüketim ürünü olduğu için sadece Organikgurmem araçlarıyla belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
setifikalı organik ürünler

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5