250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Kategoriler

ARAMA

Markalar

Stok Durumu

Fiyat Aralığı

Anne & Bebek

Pancarlı Labne 170GR
%12
DÜKKAN KURYESİ
Probiyotik Lor 170GR
%11
DÜKKAN KURYESİ
Bebek Köfte 500 GR
DÜKKAN KURYESİ
Bebek Loru (Keçi Loru) 170 Gr
%4
DÜKKAN KURYESİ
Organik Sarı Mercimek 800 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organik MILKID'S 32'li Aylık Set
%26
DÜKKAN KURYESİ
Organik MILKID'S 8'li Haftalık Set
%13
DÜKKAN KURYESİ
Organik MILKID'S 200 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organik Badem Ezmesi 180 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Sade Fıstık Ezmesi 180 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tavuk Suyu 240 Ml
%10
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tam Yulaf Unu 650 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tam Pirinç Unu 300 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organik Zerdeçallı Kuskus 350 GR +8 Ay
%32
DÜKKAN KURYESİ
Organik Tam Yulaf Unu 200 Gr
DÜKKAN KURYESİ
Organik Yulaf Ezmesi 210 Gr
DÜKKAN KURYESİ

Organik Bebek Yiyecekleri

Bebekler, hayatımın en önemli parçaları. Organik bebek yiyecekleri, herhangi bir kimyasala maruz bırakılmadan sadece doğal süreçlerle üretilmektedir. Doğanın kendi gücü ile yetiştirdiğimiz ürünler, katkı maddesiz ve GDO'suz üretilmektedir. Mevsim şartlarına göre yetiştirdiğimiz organik bebek gıdaları, dışarıdan bir müdaheleye maruz kalmadan üretilmektedir. Bebekler için organik beslenme neden önemli burada hem ona değineceğiz, hem de doğal bebek yiyecekleri inceleyeceğiz.

Bebeklerde Organik Beslenme

Bebekler, anne karnında bile organik beslenebilmektedir. Anne karnından üç yaşına kadar yağ hücrelerinin yapımının hızlı olduğu bu aralıkta, beyin ve sinir sisteminin gelişimi açısından organik bebek yiyecekleri büyük önem taşımaktadır. Doğduktan ilk 6 ay içinde sadece anne sütü ile beslenen bebeklerimiz, 6 ay sonra anne sütünün yanında bebek ek gıda ürünleri kullanmaya başlar. Bebek ek gıda ürünleriyle beslenen bebekler, daha sağlıklı ve huzurlu olur. Meyve, sebze, tahıl ve bakliyatlardaki vitamin ve mineraller sayesinde de büyümeleri desteklenir. Bebeklerimizin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi adına çevresel toksinleri en az indirgememiz gerekir. Mesela tarım ilacı kalıntıları, hava kirliliği ve su kirliliği gibi bu olumsuz durumları, organik bebek yiyecekleri ile en aza indirebiliriz. Bebeklerimizin büyümesi ve hayat boyunca sağlık temellerinin ilk adımlarının atıldığı buy dönemde, organik gıdalar ile beslemek çok önemlidir.

Biz de bu sebeple bebeklerimiz için neyin gerekli olduğunu bilerek organik ve doğal bebek yiyecekleri üretiyoruz. Tüm malzemeleri organik ve doğal olanlarını seçerek, son haline gelene kadar büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Organik Çocuk Yiyecekleri

Organik besinler, organik tarım yöntemleriyle üretilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ne yazık ki, raflardaki çoğu ürün katkı maddeli ve GDO'lu üretilmektedir. Bunlar insan sağlığını tehdit eden, özellikle bebek ve çocuk yaştakilerin sağlığıyla ciddi anlamda oynamaktadır. Tarım ilaçlarının ve gübrelerin bilinçsizce kullanılması, ürünleri hem kalitesiz hem sağlıklıksız yapmıştır. Bu sebeple organik gurme yardımcısınız OrganikGurmem olarak organik çocuk yiyecekleri üretiyor, çocuklarımızın sağlığı için en iyi ürünleri ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Organik tarımda, doğal ham maddeler kullanılmaktadır. Toprakta bulunan canlı faaliyetin dönemi için nöbetleşe olarak ekim ve organik gübreleme işlemleri yapılır. Hormonların DNA üzerinde ne kadar hasara olduğu uzman doktorlar tarafından kesin bir şekilde kanıtlanmıştır. Bu sebepten dolayı anne ve anne adayları, çocuklarını organik gıdalarla besleme başlamıştır. Çocuk, bebek ve hamileler bu zararları aşabilecek dirence sahip değillerdir.

LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk tüketim ürünü olduğu için sadece Organikgurmem araçlarıyla belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilç seçiniz.
setifikalı organik ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır