Bulunan Ürünler
2'li Organik Bebek Bisküvisi 2x300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek Bisküvisi 300 Gr +6 Ay
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek Tarhanası +6 Ay 400 GR
DÜKKAN KURYESİ
Organik Bebek İrmiği 330 Gr
DÜKKAN KURYESİ
DÜKKAN KURYESİ

1 Mumiyo Tablet 5 gr

  • OG natural
  • Ürün Kodu : 2701175
48.75 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 850 304 01 54

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Adet

Önemli Hatırlatma: Bu ürün sadece belirli il ve ilçelere soğuk zincir araçlarımız veya kurye ile DÜKKAN KURYESİ hizmeti olarak gönderilmektedir. Kargo firması ile gönderim yapılmamaktadır.

DÜKKAN KURYESİ zamanlarını ve bölgelerini incelemek için tıklayınız.

Batıya "Mumiyo / Mumijo" gibi adlarla geçmiş. Bununla birlikte esas kaynağı olan Türk dünyasında (Kırgızistan, Kazakistan, Özbekistan) tam karşılıklarını bilinmese de "dağların gözyaşları" ismiyle anılmaktadır. Gelin mumiyo nedir, mumiyo tablet ne işe yarar hep birlikte bakalım.

Mumiyo Nedir?

Kanserden ülsere, romatizmadan diş hastalıklarına, kırıklardan horlamaya kadar birçok hastalığı ve rahatsızlığı tedavi etmesi; sürekli baş ağrısı ve uykusuzluk, uyku düzensizliği şikâyetlerine faydalı, doğadan çıkan bir maddedir. Yaz aylarında, Kuzey Doğu Hindistan ve Asya bölgesinin diğer bölgelerindeki dağlarda, yüksek kayaların arasından dışarı sızan, zengin mineralli organik bir bileşendir. Mumiyonun keşfi, sıcak yaz aylarında büyük beyaz maymunların dağlara göç edişini izleyen köylüler tarafından yapılmıştır. Maymunlar, kayaların arasından fışkıran yarı yumuşak bir maddeyi çiğnerken görülmüşlerdi.

Mumiyo Tablet

Köylüler, maymunların büyük gücünü, uzun yaşamlarını bu maddeye bağlıyorlardı. Mumiyo tablet, vücudun ihtiyacı olan tüm minerallerin doğal bir kaynağıdır. İyonik formda 85’ten fazla mineral, vitaminler, fulvik asit ve başka bir çok değerli fito-besin taşır. Vücutta, neredeyse tüm fonksiyonlar mumiyo tarafından desteklenirler.

Mumiyo ürününde bulunan mineraller, mineral takviyeleri ile aynı değildir. Bu mineraller iyonik formdadır ve daha önce zengin bitki yaşamı tarafından absorbe edilmiş ve tekrar dünyaya dönmüşlerdir. Mumiyonun temel maddesi olan fulvik asit, hücre duvarlarına nüfuz etmek ve mineralleri hücrelere taşımak konusunda yaşamsal öneme sahiptir. Fulvik asit bilinen en güçlü elektrolit olarak kabul edilir. Mumiyo ürününde bulunan fulvik asit, hasarlı hücrelerdeki elektriksel dengeyi yeniden kurma becerisine sahiptir.

Fulvik asit mumiyo ilacı ürününde en doğal ve saf halinde bulunur. Fulvik asit, hücre duvarlarını genişletir ve minerallari hücrelerin en derin köşelerine kadar taşır. Mineraller, hücrelere taşınamadıkça, hiçbirinin önemi yoktur. Mineraller aynı zamanda vitaminlerin özümsenmesinde katalizör olarak görev yaparlar. Yetersiz mineral takviyesi, aynı zamanda vitamin eksikliği anlamına gelir.

Mumiyonun düzenli kullanımı, stres yaşamadan yeni değişik çevresel, iklimsel ve sosyal koşullara alışması için beden ve zihne yardımcı olur. Laboratuar çalışmalarında fareler üzerinde mumiyo, anti-ülseratif ve antienflamatuar özellikler göstermiştir. Mumiyo, içeriğindeki fulvik asit ve 4/-metoksil6-karbometoksi bi fenil yüzünden peptik ülser tedavisinde tavsiye edilir.

Journal of Ethnopharmacology‘de yayınlanan bir çalışmada, Shilajit Mumiyo İlacı’nın mide ülserlerini tedavi etme gücü incelenmiştir. Araştırmacılar, artmış karbonhidrat/protein oranı ve azalmış gastrik ülser indeksi ile karşılaşmışlardır.

Mumiyo beslenme, canlılığı yenileme ve fiziksel güç için kullanılır. Aynı zamanda, ılık organik süt ile birlikte alındığında, güçlü bir cinsel canlılık sağladığı ve besinlerin dokuların derinliklerine nüfuz etmesine yardımcı olduğu belirtiliyor.

Cinsel eksiklikler ve anomaliler için hormonal olmayan tedavi yöntemleri ile ilgilenen Bulgar bilim adamları Shilajit Mumiyo İlacı üzerinde çalışmışlar ve, günde 750 mg. Shilajit Mumiyo İlacı alımının, testosteron düzeylerini %30 oranında yükselttiğini bulmuşlardır.

Aynı zamanda erkeklerde sperm sayısını, hız ve hareketliliği de arttırmaktadır. Bacağı kırılan yaşlı kadın Shilajit Mumiyo ilacıyla ile nasıl iyileştiğini Youtube'da anlatıyor (Dil Rusça, İngilizce Altyazılı)

 

Mumiyo tablet faydaları

• Mumiyo İlacı özellikle Kırgızistan ve Rusya’da uzun yıllardır araştırılan doğal bir maddedir. İnsan bedeni üzerindeki etkileri incelenmiş ve test edilmiştir.
• İçinde 85 den fazla mineral, amino asitler, A, B, C, P (sitrinler) vitaminleri mevcut. Ayrıca kobalt, bakır, nikel, demir, çinko, manganez, krom, sodyum, potasyum, magnezyum, kadmiyum, bizmut, molibden vb. elementler de içermektedir.
• Özellikle mide – bağırsak sorunları (gastrit, ülser, kolit gibi), karaciğer ve böbrek hastalıkları ve kırıklarda son derece etkilidir.
• Bağışıklık sistemini güçlendirir.
• Diş ağrılarını giderir.
• Kemoterapi ve radyoterapinin yan etkilerini azaltır.
• Üstelik doğal olduğu için hiçbir yan etkisi de yok.

Mumiyo hangi hastalıklara iyi gelir?

Alerjik isilik
Anjin
Antritis Rinite
Asit eksikliği
Astım
Baş ağrısı
Botkin
Böbrek İltihabı (Nefrit)
Böbrek taşları
Bronşit
Diş ve Ağız Hastalıkları
Eklem ağrıları
Furunculosis Glokom
Hemoroit
Hepatit
Hipertansiyon
Horlama
İdrar tutamama
Kabızlık
Kalp Hastalığı
Kan Hastalıkları
Karaciger
Kardiyovaskuler hastalıklar
Kırıklar
Kolesistit Throm Kuvvetsiz barsak
Mammary Bezi İnflamasyonu
Mide Ülseri
Nevralji
Ortakulak ilttihabı
Polipler
Pyelonephritis
Radiculitis Sakrum ağrı
Rahim boynu erozyonu
Rhinitis
Romatizma
Sinir bozuklukları
Siroz Sistit
Şeker Hastalığı
Throm
Travma
Tüberküloz
Uykusuzluk
Ülseratif Kolit
Vajinal erozyon
Yanıklar
Yaralar
Zatulcenp

Saklama Şekli

Mümkünse serin güneş görmeyen bir ortamda muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi yoktur, bozulmaz.

Kullanım Şekli ve Dozu

Aksi önerilmediği sürece her paket 6 ya da 8 parçaya bölünür ve her bir parça sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 bardak ılık suda eritilip içilir.

Çocuklarda ve çok zayıf kişilerde 8 parçaya bölünüp aç karnına sabah akşam birer parça tüketilmesi ya da 6 parçaya bölünüp her sabah tek bir parça tüketilmesi önerilir. Mide rahatsızlıklarında günde yarım paket 1 bardak suda eritilip sabah aç karnına tüketilmelidir. Her 8 günün bitiminde 2 gün ara verilir.

Cilt rahatsızlıklarında ise çoğunlukla suda eritilip cilde sürülmesi önerilir.

Kullanım Süresi: Aksi önerilmediği sürece iyi bir sonuç alınabilmesi ve vücudun toparlanabilmesi için minimum 2 ay kullanılmalıdır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İlgili Ürünler

Çam Kozalağı Şurubu 280 Gr (Rafine Şekersiz)
Alkolsüz İsveç İksiri 100 Ml
2'li Çam Kozalağı Şurubu 280 Gr (Rafine Şekersiz)
Ihlamur Şurubu 280 GR
Medikil Sıvı Bentonit Kili Solüsyon 1000 ML

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Çam Kozalağı Şurubu 280 Gr (Rafine Şekersiz)
2'li Çam Kozalağı Şurubu 280 Gr (Rafine Şekersiz)
Alkolsüz İsveç İksiri 100 Ml
Ihlamur Şurubu 280 GR
Medikil Sıvı Bentonit Kili Solüsyon 1000 ML
Temiz bebek ek gıdaları ve sağlıklı organik gıdalar Organikgurmem'de!
LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk zincir ürünü olduğu için sadece KURYE ile belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilçe seçiniz.
6 ay bebek ek gıdaları ve sertifikalı organik ürünler
ShopPHP | v5